Gelukkig nieu Ze waren er weer dit jaar: de nieuwjaarsrecepties. Iedere vestiging luidde het nieuwe jaar in met een biertje, een praatje, veel zoenen en natuurlijk de speech. Er werd meer dan anders gespeculeerd over wat het nieuwe jaar zal brengen. De onzekerheden die zijn ontstaan bij de aankondiging van grote veranderingen klonken in de gesprekken door. Nieuwjaarsreceptie bij Brand, spreker Jean Dorren Hierdoor was er ook meer dan gemiddelde aandacht voor de speeches. Ze begonnen allemaal met een herdenking van het overlijden van de heer Heineken, begin vorig jaar. Natuurlijk werden ook alle overleden collega's met een ogenblik stilte herdacht en werd gememoreerd aan het aftreden van de heer Vuursteen. het verhogen van het serviceniveau van HNBS en het dichter op de markt opereren van HTS en Export. Allemaal belangrijke zaken, net als de successen die de merken hebben behaald. Ten slotte werd natuurlijk aandacht besteed aan de sluiting van Stadsbrouwerij De Ridder, een vervelend proces voor met name de collega's van deze brouwerij. De rode lijn in alle speeches was de efficiencyslag die in 2002 is ingezet: het aanspreken op eigen verantwoordelijkheid, De speeches zorgden niet voor verrassingen, maar maakten wel heel duidelijk dat 2003 een spannend jaar wordt. Vers van 't Vat, januari 2003 Tekst Scandelicious Na de Heineken Bluesband en de Heineken Party Band heet de enige huisband van Heineken nu 'Scandelicious, De Heineken Band'. 'Scandelicious' is een samenvoeging van de Engelse woorden scandalous (schandalig) en delicious (lekker). Deze naam vinden de bandleden het best bij hun repertoire passen: schandalig lekkere poprock van de Rolling Stones tot Anouk. De band is onderdeel van een muzikale Heineken-personeels- vereniging, opgericht in 1993. Het bestuur, sinds jaar en dag bestaande uit Peter Everts (voorzitter), Hans Marck (secretaris) en Ton Oostrum (penningmeester), heeft per 1 januari van dit jaar de taken overgedragen aan respectievelijk Haico Krijgsman, Peter Teljeur en Alexander Koch. Scandelicious is een band voor en door Heineken medewerkers. Het is erg leuk te ervaren dat een groep mensen vanuit allerlei afdelingen en divisies elkaar dankzij muziek weet te vinden. De huidige bezetting bestaat uit: Haico Krijgsman Valerie van Willigen Alexander Koch Hans Marck Peter Teljeur - lead vocal - lead vocal - drums - keyboard - sologitaar -HNS - Heineken Brouwerijen - Heineken Brouwerijen -HNBS - Heineken Experience Jan Willem Klein Willink - saxofoon - Heineken Brouwerijen Helaas besloot in 2003 een aantal bandleden te stoppen; Peter Everts (slaggitaar), Ivo Veraart (sologitaar), Richard Jansz (drums) en Ton Oostrum (bas): bedankt voor jullie inzet en muzikale inspiratie! Dit betekent dat Scandelicious op zoek is naar nieuwe muzikanten en in het bijzonder - met spoed - een nieuwe bassist nodig heeft! Spreekt het genre poprock jou aan en heb jij tijd en zin om met een enthousiaste band aan de slag te gaan, neem dan contact op met één van onderstaande bandleden. Scandelicious boeken? Repertoirelijst (eventueel met video) en andere boekingsinformatie is op te vragen bij: Haico Krijgsman H._Krijgsman@heineken.nl Peter Teljeur p.j.teljeur@heineken.com, tafkap@chello.nl

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 21