Fiets dankzij winnend lot Sint heeft schik Deze maand ontving de redactie weer een aantal originele foto's, ingezonden door (oud-)collega's of consumenten, gemaakt in verschillende landen. M\< /t'V. 4 y Meeus Patrick uit België is werkzaam bij Mouterij Albert en leest maandelijks Vers van 't Vat op zijn werk. Tijdens een wandeling in de uitgestrekte duinen op Gran Canaria, kwam hij een Heineken-blikje tegen. Dit vond hij wei een foto waard voor deze rubriek. De zware storm van zondag 27 oktober richtte ook bij Heineken Den Bosch schade aan. Deze foto Iaat zien dat een deel van de beplating van het pand is gewaaid. Dinsdagmorgen 26 november. In de hal van het kantoorgebouw in Zoeterwoude wordt de spanning langzaam voelbaar. Het moment waarop Anton Verstraeten, voorzitter van de Centrale Ondernemingsraad, het winnende lot zal trekken, nadert met rasse schreden. Irene Steenwelle en Marien van Gaaien halen de lootjes uit een verzegelde doos en doen ze in een grote bus. Geflankeerd door observatoren Luuk van Doornik en Hans Olthoff steekt Anton langzaam zijn hand in de bus. Het tromgeroffel dat bij dergelijke momenten hoort ontbreekt, maar enkele omstanders doen verwoede pogingen die leemte te vullen. Eindelijk is daar het winnende lot. Mevrouw Lamb van het kanaalteam bij Vrumona is de gelukkige winnares van een cheque van 700 euro, beschikbaar gesteld door de NFP (Nationale Fietsprojecten). De loterij was georganiseerd vanwege de uitbreiding van Heineken a la Carte met het fietsproject. Alle vestigingen kregen ook dit jaar hoog bezoek: sinterklaas en zijn pieten vereerden heel Heineken met hun aanwezigheid. Uiteraard hadden zij voor alle kinderen een cadeautje bij zich. Speciaal voor Vers van 't Vat wilde sinterklaas nog wel wat kwijt: "Wij hebben ons prima vermaakt", zo zei hij na afloop van de feesten, terwijl de pieten instemmend knikten. "We zijn alleen erg benieuwd of Heineken volgend jaar inderdaad pepernotenbier gaat brouwen!" Heineken Brouwerijen Nijmegen

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 9