Maak kans op een van de vijf Desperados-skimutsen! De redactie van Vers van 't Vat wenst u sfeervolle kerstdagen en een mooi 2003! Wijziging in busdiensten Mijn afscheid bij Heineken op 25 oktober was een onvergetelijke dag. Ik wil dan ook namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen de directie, (oud-)collega's, vrienden en kennissen hartelijk bedanken voor alle mooie cadeaus, bloemen en enveloppen. Maar in de eerste plaats voor hun aanwezigheid. Het was in één woord geweldig. Nogmaals hartelijk dank voor de mooie afscheidsreceptie. Jo Merkx Het was een bijzonder gezellige afscheidsreceptie en ik denk met veel genoegen terug aan de hartelijke woorden van velen die nog even de hand kwamen drukken. Graag had ik nog een biertje willen drinken om verder bij te kletsen. Maar ja, de tijd was helaas te kort. Ik wil iedereen bedanken voor de mooie cadeaus en het hartverwarmende afscheid waarvan wij als gezin volop hebben genoten. Het is voor ons een blijvende warme herinnering aan de afsluiting van een uiterst boeiende Heineken-periode. Marien Kakebeeke Vanuit het diepste van ons hart willen wij u allen heel hartelijk bedanken voor alle steun en kracht die u ons gegeven heeft na het overlijden van Jan. Het was hartverwarmend. Onze welgemeende dank. Maar hiernaast willen wij ook in het bijzonder Heineken als bedrijf, als werkgever voor al het goede bedanken, waar Jan zo'n 23 jaar voor heeft mogen werken. Maar ook Jan zijn gewezen collega's willen wij hartelijk bedanken voor de fijne en gezellige samenwerking van al die jaren. Rita Sloos van Seggelen, Jacco en Anja, Maaike, Daaf We vullen onze kerstwens graag aan met nóg een wens: alle enquêteformulieren ingevuld retour. Wij zijn het hele jaar bezig geweest met inhoud en opmaak en naar onze bescheiden mening maakt Vers van 't Vat een aardige groei door. Veel belangrijker is echter dat het gaat om üw personeelsblad. Alleen u kunt aangeven of we op de goede weg zijn. Vandaar dat u ons enorm helpt door het formulier in te vullen en retour te sturen. Zo kunnen wij de juiste richting voor het komende jaar bepalen. Een mooi karweitje voor na het kerstdiner wellicht? Alvast bedankt voor de moeite! In Vers van 't Vat 9 besteedden wij aandacht aan lijn 189, de busverbinding tussen Leiden Centraal en het Heineken-terrein in Zoeterwoude. Inmiddels is lijn 189, als gevolg van een wijziging in de dienstregeling, opgeheven. Medewerkers kunnen nu gebruikmaken van lijn 169, die 's morgens vertrekt van Leiden Centraal om 7.33 en 8.03 uur. 's Middags vertrekt de bus om 16.35 en 17.05 uur van het Heineken-terrein. Desperados heeft vijf skimutsen ter beschikking gesteld voor verloting onder de lezers van Vers van 't Vat. Wilt u een Desperados-skimuts ontvangen, stuur dan een e mail naar versvanhetvat@lasswell.nl met daarin uw adresgegevens. De eerste vijf inzendingen krijgen een Desperados-skimuts toegestuurd. Vers van 't Vat, december^

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31