Geboorten Overleden Huwelijk Buitenland In memoriam Bedankt Zoeterwoude Den Bosch Ierland Nieuw Zeeland Den Bosch Heineken Brouwerijen Buitenlandse benoemingen Brazilië Angola Terugkeer vanuit het buitenland Nederlandse Antillen Sam, zoon van dhr. J. Kempers (CKD, Brouwen) Otger, zoon van mw. H. van Elk (Market Supply management) Iris Carlijn, dochter van mw. C.S.T. Vlaming (CP, HTS) Ton, zoon van mw. J.P. van Doorn-Dijkshoorn (PS, HTS) Niels, zoon van mw. K.C. Koetsier-Verkade (PMS, HTS) Sophie Gineke, dochter van mw. R.G.M. van Oostrom (DCS) Heineken Brouwerijen Sam Susanne Maria, dochter van dhr. B.B. Broekman (HB Zeeland) Sebastiaan Julius, zoon van dhr. I.P. Terpstra (HB Staff) Boaz Petrus, zoon van mw. G.C.M. van der Werf (HB Retail) Luke Lucien Marie, zoon van dhr. S. Siemer (Heineken Ireland Ltd, Cork) Karlijn, dochter van dhr. R. Lucassen (Waitemata, DB Breweries Ltd) Dhr. W. Jooren (Brouwen) met mw. N.M. Berkhout Dhr. J.G.F. Kolsters (DCS) met mw. J.A. Steijlen Dhr. E. Beuman (HB Retail) met mw. P. Thijssen De heer MM. Verhagen, voorheen area export manager bij Heineken Portugal, Lissabon, is met ingang van 1 december benoemd tot country manager Brazil bij Heineken Latin America Ltda. De heer Verhagen wordt gestationeerd bij Cervejarias Kaiser Brazil in Sao Paulo. De heer D.G. Rivlin, in dienst bij Heineken Nederlands Beheer B.V. vanaf 1 oktober 2002, is per 9 december 2002 benoemd tot brewery manager bij Empresa Angolana de Cervejas SARL (EKA) in Dondo. De heer L.B. Vlegels is per 1 december 2002 teruggekeerd vanuit de Nederlandse Antillen waar hij werkzaam is geweest als brewery manager bij de Antilliaanse Brouwerij N.V. in Willemstad. De heerH.A.G. van Bakel (79) is 24 november 2002 overleden. Hij trad 10 augustus 1945 in dienst bij de Amstel brouwerij en ging 1 augustus 1988 met pensioen. De heer Al. de Bruijn (83) is 1 december 2002 overleden. Hij trad 26 mei 1941 in dienst in Amsterdam (A/Hel) en ging 1 september 1984 met pensioen. Na een kortstondige ziekte is woensdagavond 20 november op 56-jarige leeftijd onze zeer gewaardeerde collega Wim Schildhuis overleden. Kort na zijn vakantie kreeg Wim te horen dat hij ongeneeslijk ziek was. Hij begon in 1967 bij Heineken als medewerker op de afdeling Bottelarij. Later was hij vorkheftruckchauffeur bij de toenmalige afdeling Intern Transport. Uiteindelijk ging Wim in 1986 naar de afdeling Kelderbiertransport om als kelderbierchauffeur menig horeca ondernemer te voorzien van ons product. Wim was een perfectionist, zijn werkkleding en zijn kelderbierwagen, de 858, zagen er altijd keurig verzorgd uit. Als de nood aan de man was, konden wij altijd op Wim bouwen. We verliezen in hem dan ook een zeer loyale en fijne collega die wij zullen missen. Wij wensen zijn vrouw, (klein-)kinderen en moeder veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's Heineken Brouwerijen Kelderbier 's-Hertogenbosch Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw P.B.W. van der Bruggen uit Vught (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw C.H. de Genzer uit Kaatsheuvel (50-jarig huwelijk) De vele leuke reacties van vrienden en collega's hebben de dag van ons afscheid na bijna 42 jaar Heineken onvergetelijk gemaakt. Ondanks dat we de laatste zes jaar niet in Nederland woonachtig waren, hebben velen de moeite genomen op de receptie te komen of op andere wijze te reageren. Uit het oog, uit het hart gaat duidelijk niet op voor mensen die waar ook ter wereld een deel zijn geweest van Heineken. Nel en ik gaan enthousiast beginnen aan de nieuwe uitdagingen, maar zullen niettemin vaak terugdenken aan de fantastische tijd en fijne mensen die we bij Heineken mochten ontmoeten. Bedankt voor de cadeaus, bloemen, aanwezigheid en fijne reacties, we zullen dit nooit vergeten. Nel en Bert Slootweg Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 30