"S I Heineken Na een diner met echtgenote, kinderen, kleinkind en MT-leden van Heineken Brouwerijen Limburg, vond 8 november de receptie plaats van Henk Boesten. Familie, vrienden, (oud-)collega's en een aantal bevriende horeca-afnemers stonden geduldig in de rij om Henk te feliciteren. Han Kooien speldde daarna de bij zijn afscheid behorende versierselen op en overhandigde hem een cadeau van het personeel. Namens Marinus van Dorst kreeg Henk als rechtgeaarde 'Amstel-man' een krat Amstel-euroflessen. Van de directe collega's van de afdeling Verkooptelefonie ontving Henk een Amstel-vijfliterfust gevuld met munten van een euro. Het openmaken zal Henk wel wat moeite kosten, want het fust was dichtgelast. Daarna werd op de bekende Limburgse manier gefeest, waarna Henk en familie rond middernacht per taxi huiswaarts keerden. Wil Thewessen nam 12 november na een dienstverband van bijna 34 jaar afscheid van Heineken. In een goed gevulde Amstel Taveerne' op de Bossche Brouwerij werden Wil en Tineke toegesproken door Maarten Haitink van PP&C en door Pros Sassen. Maarten belichtte in zijn toespraak Wils carrière en haalde herkenbare anekdotes aan. Zo'n 28 jaar van zijn Heineken-loopbaan heeft Wil in diverse posities op de Bossche Brouwerij gewerkt en in 1997 vertrok hij naar het toenmalige Zlaty Bazant in Slowakije, waar hij in verschillende functies zijn carrière heeft afgerond. In de speech van Pros werd met name Wils gedreven persoonlijkheid als brouwspecialist geroemd. Naast cadeaubonnen, kreeg Wil een uit Slowakije toegestuurde fles 'Kelt' bier. Een nieuw bier dat met succes lokaal wordt geproduceerd en waaraan Wil in de ontwikkeling een goede bijdrage heeft geleverd. Na een dankwoord van Wil volgde nog een gezellig samenzijn. tTairai iC* Bert Slootweg nam 7 november afscheid van veel collega's en oud-collega's tijdens een drukbezochte receptie. Hierbij werd hij omringd door zijn vrouw Nel, hun kinderen en zijn moeder. De heer De Man memoreerde in zijn toespraak aan de bijzondere carrière van Bert, die in zijn 42-jarige loopbaan op wel negentien verschillende locaties in Nederland, maar vooral in het buitenland, voor Heineken heeft gewerkt. Mede daardoor was de belangstelling van veel oud-collega's uitzonderlijk groot. Het werd een geweldige reünie, die behoorlijk uitliep. Bert en Nel hebben er erg van genoten. Zij gaan zich vestigen op Cyprus, maar hopen het contact met oud-collega's te onderhouden, want dat is wat zij het meest zullen missen. Ook deze nieuwe uitdaging gaat Bert met zijn bekende enthousiasme aan. Na een ontvangst met koffie en gebak begon om 16.30 uur de afscheidsreceptie van Anne Vooistra. De receptie werd druk bezocht door (oud-)collega's, familie en bekenden. Micha Koster noemde Anne, net als Freddy Heineken, een groot man en hij toonde daarbij de foto waarop Anne bij Madame Tussaud's trots naast Freddy Heineken poseert. Naast de hoogtepunten uit Anne's 33-jarige loopbaan, werden nog enkele anekdotes verteld. Anne kreeg namens zijn collega's een fotocollage en een enveloppe met inhoud aangeboden. Friese liedjes en een optreden van een heuse imitatie-Elvis maakten het feest compleet. Tot slot bedankte Anne het managementteam en de collega's voor de prettige samenwerking in al die jaren.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28