Afscheid J.H. de Leeuw, receptie 23 januari 25-jarig jubileum J.J. Lempers, receptie 24 januari 25-jarig jubileum HJ. de Wit, receptie 24 januari 25-jarig jubileum R.M. Mieremet, receptie 3 februari Afscheid J.M. de Hoop, receptie 7 februari 42 werkzame jaren! Harry de Wit viert zijn 25-jarig jubileum. 25 jaar Heineken. Afscheid van Heineken na ruim 27 jaar. 'Stel niet uit tot morgen wat vandaag kan worden gevierd.' Zaterdag 1 februari 2003 is het 25 jaar geleden dat Ruud Mieremet in dienst trad bij Heineken. Ruud begon zijn carrière als medewerker analyse en verslaggeving bij Horeca/Thuisverbruik in Zoeterwoude. Na verschillende functies te hebben bekleed in de horeca-organisatie is hij reeds enkele jaren werkzaam als gewestelijk unitmanager. Ruud hoopt dit heugelijke feit te vieren tijdens zijn receptie op maandag 3 februari. Iedereen is welkom vanaf 16.30 uur in de ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Schielanden in Rotterdam. Martin is in 1972 bij Heineken in 's-Hertogenbosch begonnen in de Technische Dienst in de functie Meet- en Regeltechnicus. Na ongeveer tien jaar deze functie te hebben uitgeoefend, ging hij als Werkvoorbereider werken. Na deze functie zo'n twaalf jaar te hebben vervuld, werd hij door een organisatiewijziging benoemd in de functie trouble shooter binnen de subunit Verpakken. De laatste twee jaren zijn besteed aan het opzetten van een deel van het documenten beheer ten behoeve van de gehele subunit Verpakken. Na 42 jaar werkzame jaren, waarvan 31 jaar bij Heineken, gaat Martin zich nu meer richten op zijn hobby's. Hopelijk is er nog heel veel tijd om samen met zijn vrouw te genieten van alles wat het leven hen biedt. Om iedereen de gelegenheid te geven afscheid te nemen is er een afscheidsreceptie gepland op 7 februari om 15.30 uur in De Cambrinuskelder te 's-Hertogenbosch. Vers van 't Vat, 'Een functie waarbij ik de verantwoorde lijkheid draag voor een bepaald gebeuren', dat was het idee van Rik de Leeuw toen hij zich in 1975 oriënteerde op een toe komstige functie binnen Heineken. Volgens een notitie herkenden de heren Bakx en Van Baal in Rik: meer een 'lijn'- dan een 'staf'-man, meer een 'doe'- dan een 'desk'-man, niet puur financieel, niet puur marketing. Heineken waardeerde Riks kwaliteiten en stelde hem aan als medewerker Speciale Projecten binnen de afdeling Planning Control Technische Divisie. Na ruim 27 jaar met verschillende functies neemt Rik afscheid. Iedereen is van harte uitgenodigd om hem 23 januari vanaf 16.30 uur in De Molenzolder in Amsterdam het allerbeste te komen wensen en een goed glas met hem te drinken. Hans Lempers is in 1978 als allround medewerker in dienst getreden bij de toenmalige Drankengroothandel 'Maas en Jeker' in Nuth. Hier werkte hij in het magazijn en bij de expeditie. In het begin van de jaren tachtig stapte Hans over naar de kersverse Heineken Tapservice. Deze job bevalt hem nog steeds uitstekend. Klanten en collega's kennen hem als iemand die altijd de positieve kanten ziet. Zijn levensmotto is dan ook: 'Stel niet uit tot morgen wat vandaag kan worden gevierd'. Vrijdag 24 januari viert Hans zijn 25-jarig jubileum. Iedereen is vanaf 20.00 uur van harte welkom om hem te komen feliciteren tijdens een gezellige receptie in De Refter van de Heineken Brouwerijen-vestiging in Heerlen. Het is 23 januari 25 jaar geleden dat Harry de Wit in dienst trad bij Heineken op de afdeling Verpakken in 's-Hertogenbosch. Gedurende deze 25 jaar werkte hij achtereenvolgens bij het Bedrijfsbureau, Fysieke Distributie, Intern Transport, de Bedrijfs Economische Dienst, Centraal Magazijn en Heineken Brouwerijen Kelder bier, waar hij zijn 25-jarig jubileum zal vieren. Harry zou het waarderen als iedereen met wie hij op dit moment samenwerkt en in het verleden heeft samengewerkt, tijdens zijn receptie op 24 januari in De Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch vanaf 17.00 uur een lekker glas Heerlijk Helder Heineken komt drinken.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 27