Afscheid T.H. den Breejen, receptie 30 januari Afscheid L.G.P.M. Aarts, receptie 31 januari Afscheid W.W.A. Habraken, receptie 23 januari 25-jarig jubileum P.J.F.M. Beks, receptie 9 januari Trees had regelmatig de lachers op zijn hand. Afscheid van de trouwste merkenman. - Peter viert zijn 25 jarig jubileum! Wout neemt afscheid van Heineken. Peter Beks is 9 januari 1978 in dienst gekomen bij Heineken als productie medewerker in de bottelarij. Hij is begonnen op Colonne 8 in de uitpakstraat. Vervolgens is hij bij de bouw van Colonne 15 gestart als operator B bij deze colonne in ploeg C. Op Colonne 15 werkt Peter nu al enige jaren aan de etiketteermachine en is hij hierin ook een ware specialist geworden. Hij heeft dan ook al menig jonge aanwinsten van Heineken wegwijs gemaakt op deze werkplek. Peter viert zijn 25-jarig jubileum op 9 januari. U bent vanaf 15.30 uur van harte welkom in De Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch om Peter met dit jubileum te feliciteren. Wout Habraken, werkzaam binnen de afdeling Taakteam Filtratie (Brouwen), neemt 23 januari afscheid van Heineken. Het grootste deel van zijn werkzame leven was Wout laborant en dat werk deed hij tot in detail met veel enthousiasme. Wout is een fijne collega, eentje waarop je kunt rekenen. Nu hij met de VUT gaat, zullen wij hem gaan missen. Maar hij krijgt meer tijd voor zijn hobby's/passies wijn maken en zingen. Dat Wout goed kan zingen, laat hij regelmatig op het werk horen. Wout krijgt ook meer tijd voor het gezin en familie leven, wat voor hem zeer belangrijk is. Zijn afscheidsreceptie vind 23 januari om 15.30 uur in De Cambrinuskelder in Den Bosch plaats. Trees den Breejen is in 1973 begonnen als chauffeur bij Andeweg-Renesse, voormalig Heineken-agent. Na tien jaar heeft hij met succes de opleiding medewerker Horeca Taptechniek gevolgd. Als 'spoelmonteur' heeft hij gewerkt op de Woensdrechtstraat en ook in Berkel en Rodenrijs. Hij is altijd een opgewekte collega geweest die in was voor een geintje. Zijn laatste jaar heeft hij op Heineken Brouwerijen Schielanden het bruikleen gerepareerd, gespoeld en schoongemaakt. Ook hier had hij regelmatig de lachers op zijn hand als hij weer eens stond te slijpen onder een brandmelder en de brandweer met gillende sirenes voor de deur stond. Na 29 jaar dienstverband gaat Trees van zijn welverdiende VUT genieten. Zijn afscheidsreceptie begint 30 januari om 17.00 uur. Iedereen is van harte welkom in de ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Schielanden. Heineken ?rlands Lambert Aarts is 27 januari 1971 in dienst gekomen bij de Brouwerij Den Bosch. Hij is begonnen als Kwaliteitscontroleur in 3-ploegendienst binnen de Bedrijfs Technologische Dienst. Deze afdeling is hij lang trouw gebleven: van 1976 als groepsleider van de Bedrijfscontrole en vervolgens vanaf 1987 als chef van deze groep. Daarna is hij overgestapt naar de afdeling Verpakken waar hij als Specialist Verpakken tot zijn afscheid actief is. Als binnen Verpakken over verpakkings materialen wordt gesproken, zit Lambert altijd vooraan. Hij doet dat elke dag met enorm veel inzet en plezier. Toch heeft hij besloten om gebruik te maken van de Top/VUT- regeling. Zijn afscheidsreceptie vindt 31 januari plaats in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Iedereen is daar vanaf 15.30 uur welkom om met Lambert een Heineken (we hebben geen trouwere merkenman) te drinken.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 26