It's gonna be a blue, blue X-mas met Pepsi Afscheidsreceptie GUUS LubSCtl voor medewerkers en oud-medewerkers Welke kleur is kenmerkend voor kerst: rood, groen? Wit misschien? Welnee: blauw! Als je tenminste Pepsi drinkt. De laatste drie weken van het jaar is in de winkels namelijk knalblauwe Pepsi te koop. Kleurt goed bij de vertrouwde blauwe etiketten. Het is overigens voor het eerst in de lange cola-historie dat het vertrouwde bruin plaatsmaakt voor een wat opvallender tintje. In april van dit jaar maakten de Raad van Bestuur en de Raad van Commissarissen van Heineken N.V. bekend dat de heer S.W.W. Lubsen (58), sinds 1995 lid van de Raad van Bestuur van Heineken N.V., per 31 december 2002 de onderneming gaat verlaten. "Tijdens de feestdagen staat de consument open voor speciale acties", vertelt brandmanager Dolf van den Brink. "Daarom wilden we dit jaar eens iets aparts doen." De kleur blauw komt overigens niet alleen terug in de cola. "De hele campagne eromheen is blauw georiënteerd", vervolgt Dolf. "Bij drie flessen Pepsi, SiSi of 7Up krijg je een knalblauwe kerstmuts cadeau. Verder lanceren we, in samenwerking met Yorin FM en Free Record Shop, het nummer 'Blue X-mas', gezongen door een bekende artiest." Enne, de smaak? Dolf: "Pepsi Blue smaakt nét iets anders dan reguliere Pepsi. Maar het is beslist net zo lekker!" Graag nodigen wij u uit voor de afscheidsreceptie van de heer Lubsen op woensdag 15 januari 2003 van 17.00 tot 21.00 uur in De Molenzolder van de Heineken Experience te Amsterdam. De heer Lubsen neemt gelukkig niet helemaal afscheid van Heineken. Als lid van de Raad van Commissarissen van Heineken Nederlands Beheer B.V. blijft hij betrokken bij de onderneming. Vers van 't Vat, december

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 23