Bierstube, Snowworld Buytenparklaan 30, Zoetermeer Terwijl onze auto over de opgeworpen heuvel rijdt, verrijst in het dal beneden ons een 'wintersportplaatsje' vol gezellige lichtjes. Het idyllische landschap wordt op de bebording aangekondigd als 'Snowworld'. Hier moeten we zijn; hier vindt vanavond de Après-Ski Night van Desperados plaats. Even later stappen we in het hartje van Snowworld de knusse 'Bierstube' binnen, die slechts door een glazen wand van de skipiste wordt gescheiden. Hopelijk is de wand geluiddicht, want de muziek hier overstemt met gemak het feestgedruis. De stemming zit er in. Het volop aanwezige publiek, voornamelijk twintigers en dertigers, deint vrolijk mee op het ritme van de basdreunen. Door de bewegende menigte baant het Desperados-promotieteam zich een weg. "Als je de kroonkurken bewaart, kun je straks meespelen met het Cap-Catcherspel", zegt het charmante promomeisje tegen een van de geïnteresseerde klanten. "De hoofdprijs is een uniek Desperados-snowboard", voegt ze toe. Of het de glimlach van het meisje is, het vooruitzicht op de hoofdprijs of gewoon gezonde trek in een dosis Desperados blijft onduidelijk, maar de jongen in roodwit gestreepte kreukelblouse koopt meteen drie flesjes. Hij verdwijnt ermee in het dansgewoel, maar komt na een tijdje terug met zijn kroonkurken. "Ik wil mijn geluk wel eens beproeven", schreeuwt hij schor en vol goede moed. Het Cap-Catcherspel wordt gespeeld door een Desperados- kroonkurk te gooien naar een magnetisch 'dartbord'. Geen eenvoudig spelletje. Dat blijkt al snel, wanneer de eerste dop onhoorbaar tegen de houten vloer stuitert. Mis! De tweede lijkt beter te gaan, maar ketst uiteindelijk af tegen de rand van het Cap-Catcherbord. De derde kroonkurk brengt meer succes: zo'n vijftien centimeter van de roos verwijderd blijft hij aan de oplichtende cirkel kleven. Raak! "Ja, dat wel... maar helaas niet goed genoeg voor de hoofdprijs", onthult het promomeisje vanonder een hippe skimuts. Bij wijze van troost overhandigt ze hem een soortgelijk hoofddeksel, met daarop een opdruk van Desperados. Vrolijk begeeft hij zich weer terug in de menigte. Mét een nieuw flesje Desperados, want straks volgt een nieuwe spelronde. Het is de bezoekers deze avond helaas niet gelukt de hoofdprijs te bemachtigen. Het Desperados Après-Ski Night-promotieteam reist het hele land door. Hou dus vooral de lokale media in de gaten! Heineken

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 18