Geboorten Huwelijk Overleden Buitenland Zoeterwoude Den Bosch Bunnik Maastricht Schiphol Congo Bunnik Schiphol Buitenlandse benoemingen Zoeterwoude Den Bosch Verenigde Staten Panama Kazachstan Maleisië Leah Sharon, dochter van mw. I. Kokkelink (HTS, Support) Jitze, zoon van dhr. B.H.G. Gerritsma (HTS, EFI) Romy, dochter van dhr. P.N.L. Grundmann (Customer Support Control) Juliet, dochter van dhr. R. Geelhuyzen (Application Support Development) Marly, dochter van mw. H.T.J. van de Camp-Brekelmans (Verpakken) Drik, zoon van dhr. L.A.G.M. Stabel (TSV OHG Binnenland) Heineken Brouwerijen Thijs Philip, zoon van dhr. R. Vries (Control HB Deventer) Bente en Marit, dochters van dhr. H.W.J.J. Kooien (Logistiek HB Limburg) Laura Sofie, dochter van mw. A.J. de Jong (Administratie HB Hoofddorp) Jaïro Shemarjo Giancarlo, zoon van dhr. C.R. Hunsel (Magazijn HB Hoofddorp) Chahira, dochter van dhr. A. Youssoufi (Colonne 6 ploeg B) Emese, dochter van mw. P. van Wijk (Inkoop) Jochem, zoon van mw. J.M. Pander (Informatisering Automatisering) Froukje, dochter van dhr. A.G. den Brok (Informatisering Automatisering) Tessa, dochter van mw. M.H. van der Heijden (Klantenteam Food B) Rowen, zoon van mw. N. Meijer-Dijkstra (administratief medewerker) Kaspar, zoon van dhr. P.W.L. de Jong (Financial Accounting Department) Bruno, zoon van dhr. P.D. Hart (Marketing) Ryan, zoon van mw. M.C. Patrick-Timoney (Marketing) Jette, dochter van dhr. R. den Broeder (Brasseries du Congo) Dhr. A.J. van den Broek (Supply Rayon B/C) met mw. S. Girona Oreiro Mw. S.J. Wahle (Demand PLanning Logistics) met dhr. J. Guild De heerJ.E. Holman (84) is 11 oktober 2002 overleden. Hij trad 29 maart 1965 in dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam en ging 1 juli 1983 met pensioen. De heer], Cooijman (75) is 14 oktober 2002 overleden. Hij trad 6 januari 1964 in dienst in Rotterdam en ging 1 mei 1992 met pensioen. De heerP.L. Sanders (65) is 14 oktober 2002 overleden. Hij trad 16 augustus 1963 in dienst bij Drankenhandel Huyben Horn in Roermond en ging 1 november 2001 met pensioen. De heerJ.D. van Brink (74) is 17 oktober 2002 overleden. Hij trad 1 december 1963 in dienst in Rotterdam en ging 1 januari 1993 met pensioen. De heer J. Perlee (80) is 31 oktober 2002 overleden. Hij trad 26 juni 1946 in dienst bij de Amstel brouwerij en ging 1 november 1987 met pensioen. Mw. M. van der Graaf (Communicatie) met dhr. P. van der Harg Mw. M. Boerlage (Communicatie) met dhr. J. van Gijlswijk Mw. V.C.M.F. Vandermeulen (Arbodienst) met dhr. K.E. Scheltema Dhr. J.A. van Delft (Verpakken) met mw. U. Janssens Dhr. C.M.M. Bertens (Verpakken) met mw. I.F.A.M. Bertens De heer W.J. van der Hoeven, momenteel werkzaam als International brandmanager Amstel bij Heineken International in Amsterdam, is met ingang van 1 januari 2003 benoemd tot Amstel Light Buckler brand director bij Heineken USA Inc. in White Plains. De heer C.R. Hylkema, voorheen werkzaam als general manager bij de Surinaamse Brouwerij N.V. in Paramaribo, Suriname, is per 1 november 2002 benoemd tot transition manager Panama. De heer J. van Roon, voorheen commercial manager Beer Business Unit van Tempo Beer Industries Ltd in Netanya, Israël, is per 1 november 2002 benoemd in de functie van general manager van Dinal LLP in Alma Ata. De heer J.P.M. De Deyn, voorheen account manager Regional Support Latin America/Caribbean bij HTS in Zoeterwoude, is per 1 november 2002 benoemd tot technological controller/ packaging manager bij Guinness Anchor Berhad in Petaling Jaya. 30 Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 30