Heineken Donderdag 3 oktober vierde Andele Kaspers samen met zijn vriendin en kinderen zijn 25-jarig jubileum in de ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Friesland. Alvorens de receptie begon, werden onder het genot van een kopje koffie en gebak met het managementteam oude herinneringen opgehaald. Daarna werd de receptie samen met collega's en familie voortgezet. Natuurlijk mocht voor deze grote Frans Bauer-fan de muziek van Frans Bauer niet ontbreken. Groepsleider Logistiek, Ruud van der Hart, had de eer om Andele zijn gouden speldje op te spelden en de enveloppen met inhoud te overhandigen. Daarna kon een ieder genieten van een Italiaans buffet. 'Die Bert is serieus en gedreven' en 'Je ziet aan Rlen dat hij geniet als mensen op zijn prikjes reageren!' waren twee van de uitspraken over de I jubilarissen op vrijdag 4 oktober. Samen met familie, vrienden en veel collega's vierden Bert Mordang (foto links) en Rien Maas (foto rechts) gezamenlijk hun 25 jaar Heineken in De Cambrinuskelder in Den Bosch. In de gebruikelijke terugblikken tijdens de toespraken van Jos Habraken en John Menkenhorst passeerden {verschillende anekdotes de revue. Nadat de partners, Marie-José Mordang en Jolande Maas, ook in de bloemetjes waren gezet, mengden beide jubilarissen zich onder de aanwezigen: het recept voor een geslaagde gezellige receptie. Nederlands Beheer Op 5 september was Sjon van Boom, uitvoerder evenementen, 25 jaar bij Heineken in dienst. Sjon wilde dit heugelijke feit met een barbecue vieren met familie, vrienden en collega's. Collega's hadden het magazijn aan de Lemelerbergweg omgebouwd tot een gezellige feestruimte met muzikale ondersteuning van Dick Huis. Groepsleider Bram van der Graaf sprak de jubilaris en zijn echtgenote Linda toe. Bram memoreerde dat Sjon altijd bijzonder betrokken was bij collega's en tijdelijke medewerkers. Ook bedankte hij Sjons vrouw Linda voor haar ondersteuning in de afgelopen jaren. Sjon bedankte vervolgens de aanwezigen voor hun komst en jarenlange ondersteuning. Enorm verrast waren Jos en Irene Visseren toen zij 3 oktober thuis werden opgehaald door de Heineken-bus gevuld met de kinderen, familie, vrienden en collega's. Doel van deze reis was een bezoek aan de Bossche Brouwerij om het 25-jarig jubileum van Jos te vieren. In De Cambrinuskelder sprak Marlnus van Dorst de jubilaris toe. Niet alleen de vele functies die Jos in 25 jaar Heineken had vervuld, kwamen daarbij aan bod. Ook werd het OR-lidmaatschap van Jos, en zijn betrokkenheid bij de mensen die hij vertegenwoordigt, belicht. Na deze speech nam Jos de microfoon en zei aangenaam verrast te zijn door de grote opkomst van collega's en relaties. Hij bedankte iedereen hiervoor op zijn bekende wijze. Het werd een heel gezellig feestje.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28