Opening nieuw tankblok Xi-je in Barcelona! Onder grote belangstelling heeft de voorzitter van de Raad van Bestuur, mr. A. Ruys, vrijdag 13 september in Den Bosch Tankblok 5 officieel in gebruik gesteld. Het gaat hier om de nieuwe specialiteitenkelder van deze brouwerij. Voor één nacht stortten ruim 200 deelnemers aan de Xi Climax Dancetrip zich in het bruisende uitgaansleven van Barcelona. Geen hotelovernachting kwam er aan te pas: het vliegtuig vertrok zaterdagmiddag 28 september van Schiphol en landde zondagochtend al weer in Amsterdam. Maar wie denkt er aan slapen als je je urenlang kunt onderdompelen in de sfeer van de hipste uitgaansgelegenheden van de Catalaanse hoofdstad? Heineken De heer Ruys refereerde in zijn toespraak aan het feit dat hij twee jaar geleden aanwezig was bij de opening van een soortgelijk tankblok, ook in Den Bosch, toen verricht door de heer A.H. Heineken. "Dat was spijtig genoeg het laatste bezoek dat de heer Heineken aan een brouwerij heeft kunnen brengen", stelde de heer Ruys vast. "Het was daarom een zeer bijzonder bezoek. En zeker is, dat we binnen de onderneming verder gaan zoals hij het ons heeft geleerd." De heer Ruys onthulde na zijn toespraak het naambord 'De Abdij' naast de ingang van het gebouw. Vervolgens bood het personeel van de afdeling Brouwen hem een in koper uitgevoerd miniatuur brouwhuis aan. Hoofd Brouwen Henk Wymenga was aansluitend al begonnen iedereen uit te nodigen voor een rondleiding door Tankblok 5, toen de heer Ruys de microfoon nog even terug vroeg. "Deze maquette maakt het brouwersgevoel in mij wakker. Datzelfde gebeurde gisteren, toen ik na de presentatie van de halfjaarcijfers het In het kielzog van de winnaars van de Xi Climax Vodka Ice- internationale club en van luxe lounges tot typisch Spaanse wedstrijd, allemaal afkomstig uit de horeca, reisde ook een cafés. legertje vertegenwoordigers naar Barcelona. Daar werd de Diep in de nacht kwamen de groepen weer samen in 'Poble groep ontvangen in strandpaviljoen 'Escriba', waar diverse dj's Espanol', waar de beste clubs van Barcelona zijn gevestigd. Van een uitstekend paellabuffet met de nieuwste muziek omlijstten, daaruit was het uitzicht over de stad adembenemend. Na nog Daarna begon de pret pas goed. In drie groepen, elk met een enkele uren gezellig feesten, begon het te schemeren; einde van andere route, verkenden de deelnemers de verschillende een waanzinnige nacht. Die had echter zijn tol geëist: op weg facetten van het uitgaansleven, van danstempel tot terug haar Schiphol was het in het vliegtuig opmerkelijk stil. Nederlands Beheer tapsysteem David in gebruik nam. Vanmorgen stond ik daarmee voor het eerst op de voorpagina van de Telegraaf. Toen ik las dat men de door mij getapte biertjes perfect vond, dacht ik: nu hoor ik er echt bij!" Vervolgens streden de Bossche brouwers in de Tankblok 5-spelen om de hoogste eer. Het thema was 'Verleden, heden, toekomst' en de teams waren overeenkomstig uitgedost. De presentatie van dit spektakel was in handen van Sjef Brummer en tussen de bedrijven door genoot iedereen van een goed glas Heineken en een heerlijke, uitstekend verzorgde barbecue.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 8