In memoriam Bedankt Ad Sinkeldam is 23 september op 60-jarige leeftijd overleden. Hij nam vorig jaar oktober afscheid van Heineken. Ad was kunstminnaar, fotograaf én Heineken-man in hart en nieren. In 1965 begon Ad bij Heineken als decorateur en reclametekenaar. Maar hij was vooral de man die de Heineken-galerij rondom de brouwerij aan de Ferdinand Bolstraat/Quellijnstraat naam en faam gaf. In eerste instantie vulde Ad de vitrines met reclamemateriaal, maar al snel verving hij dat door kunst. Daarnaast was hij redacteur van Vers van 't Vat. In de jaren negentig sloot de brouwerij, en dus ook na 27 jaar de galerij. Ad maakte daarna vooral decors en stands. Zijn laatste functie was fotograaf voor Commercie, waarbij Ad zelfs de fotoreportages tot kleine kunstwerken verhief. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega Han Knoops. Na een kortstondig ziektebed heeft Han de leeftijd van 54 jaar bereikt. Han is 24 jaar geleden begonnen als bijrijder bij drankenhandel Havenstad, waarna hij in 1983 als monteur binnen de Technische Dienst werkzaam werd. De laatste zeven jaar werkte Han als medewerker Planning Werkvoorbereiding voor de Technische Dienst in Rotterdam. Via deze weg wensen wij zijn familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Collega's Heineken Brouwerijen Tap Techniek Zondag 15 september bereikte ons het droeve bericht van het plotseling overlijden op 45-jarige leeftijd van Toon Mathijssen, groepsleider Logistiek bij Heineken Brouwerijen Brabant West. Hoewel we wisten dat het de laatste tijd niet zo goed ging met Toon, was zijn overlijden een onverwachte en grote schok voor iedereen. Zoals bij zijn crematie door logistiek manager Tim Visser werd gememoreerd, was Toon in zijn functie van groepsleider kundig, meelevend, leergierig, motiverend, inspirerend en opgewekt. Maar bovenal een warme man met een groot sociaal gevoel, die helaas niet in staat is gebleken om ook zichzelf te helpen toen hij zo diep in de put zat. Wij blijven hem missen en wensen allen die hem na stonden sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Management Heineken Brouwerijen Wij ontvingen 21 september het verdrietige bericht dat Koos van der Pijl is overleden op 62-jarige leeftijd, na een ziekbed van negen maanden. Koos begon in 1962 bij 7Up als chauffeur-verkoper, en na de overname door Vrumona ging Koos aan de slag als vertegenwoordiger Thuisverbruik. Ruim twee jaar geleden besloot Koos van de VUT te genieten, samen met zijn vrouw Toke, kinderen en kleinkinderen. Wij hebben Koos gekend als een fijne, enthousiaste collega, die altijd voor iedereen klaarstond. Het was hartverwarmend te zien hoeveel mensen aanwezig waren op de begrafenis, waaronder (oud-)collega's, om Koos een laatste 'gele' bloemengroet te brengen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en zullen Koos niet vergeten! Vrumona, Klantenteam C Gert Willemsen is 29 augustus op 42-jarige leeftijd overleden. Gert kwam in 1976 in dienst als jongste bediende in de Postkamer. Het werk deed hij altijd vol toewijding en met ijver, niets was hem te veel. Zijn houding naar collega's op de brouwerij was altijd positief, een jongen die ondanks zijn ziekte optimistisch het leven in keek en altijd in iedereen geïnteresseerd was. In 1985, na vele operaties aan zijn hoofd, werd Gert volledig arbeidsongeschikt en moest hij, zeer tegen zijn zin, afscheid nemen van Heineken. Gert, jammer dat je zo hebt moeten lijden in je leven, dapper van je dat je je altijd zo kranig gedroeg. Rust zacht. Collega's van de Postkamer en Repro H/Bosch Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw Cirk uit Zoetermeer (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Van de Merbel uit Middelburg (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Draaijer uit Bunnik (40-jarig huwelijk) Frans en Cobi Verhoeven uit Udenhout (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw A.H. Stomp uit Velp (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Van de Nol uit Vlaardingen (55-jarig huwelijk) Een waanzinnig gezellige receptie gehad, een receptie zoals een receptie is bedoeld. Veel mensen, veel tijd om met elkaar bij te praten en om heerlijke biertjes te drinken. Ik wil een ieder hartelijk bedanken voor zijn of haar aanwezigheid, voor de mooie cadeaus en boeketten. Het geweldige optreden tijdens de receptie van de voormalige Freddy's Girls was een enorme verrassing. Allen die hebben meegewerkt om de middag tot een succes te maken, wil ik hierbij eveneens bedanken. Ik heb met volle teugen genoten. Francis Tjaarda Mijn afscheidsreceptie zal lang in mijn herinnering blijven. Het deed me goed mijn 32 jaren Heineken op zo'n gezellige en ongedwongen manier af te sluiten. Ik kan op een fantastische tijd terugkijken, zowel de jaren bij Inkoop als de laatste tien jaar als secretaris van de OR Zoeterwoude. Verrast werd ik door de prachtige geschenken en bloemen. Ook was ik blij met de toespraken van bedrijfsdirecteur Wilbert Raaijmakers en van OR-voorzitter John van Pijpen. Zij zetten me een veer op de hoed en gaven mij het gevoel dat ik iets voor het bedrijf heb betekend. Hartverwarmend vond ik het toen de gehele OR een lied voor mij ten gehore bracht. Het was een prachtige finale en een onvergetelijke afsluiting van mijn Heineken-loopbaan. Ook namens mijn vrouw Els en onze zoons Jorik en Lennart wil ik iedereen heel hartelijk bedanken. Leo Hengstmengel Ik mocht 27 juli in aanwezigheid van veel (oud-)collega's, vrienden, kennissen en familie afscheid nemen van mijn werkzame periode bij Heineken. In bijna 35 jaar heb ik van alles meegemaakt. Om zo te zeggen 'Goede tijden en slechte tijden'. De verschillende reorga nisaties van de laatste jaren hebben wat dat betreft her en der hun sporen achtergelaten. Ondanks alles was het een ervaringsvolle tijd bij een mooi bedrijf. Ik wil iedereen bedanken voor de belangstelling op die dag. Ik hoop nog vele jaren met mijn gezin in gezondheid te kunnen genieten van de vrije tijd die we nu hebben. Collega's wens ik de komende tijd veel sterkte bij de uitvoering/ invulling van de lopende reorganisatie. Wat rest er dan nog? Wellicht een 'We'll meet again, don't know where, don't know when!' Piet de Munck Wij danken jullie voor jullie medeleven bij het overlijden van Kees. Familie van Genuchten Vers van 't Vat, oktober 2002 31

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31