Geboorten Buitenland Huwelijken Overleden Zoeterwoude Den Bosch Heineken Brouwerijen Maastricht Burundi Papua Nieuw Guinea Buitenlandse benoemingen Zoeterwoude Den Bosch Spanje Griekenland Nederlandse Antillen Verenigde Staten lie de la Réunion Sarah Anne Swanny, dochter van dhr. P.H.W. Timp (CP, HTS) Danielle Anna Margrietha, dochter van dhr. R.M. van Aalderen (PS, HTS) Tijs Jaap Evarist, zoon van dhr. H.F.M. Konijn (EFI, HTS) Casper Thomas, zoon van mw. M.C.M. Eling (SCS, HTS) Biko, zoon van mw. J. van Triest-van Bostelen (Administrative Services Finance) Ole, zoon van dhr. E.J. Muller (Financial Services) Indy, dochter van dhr. D.M.C.A. van Meteren (Cluster Ondersteunen Export) Sanne, dochter van dhr. W.M.M. van Veldhoven (Technisch Support Brouwen) Jill, dochter van dhr. R. Hamer (Verkoop HB Haaglanden) Femke, dochter van dhr. J. Schreuder (Magazijn HB Haaglanden) Rowan Cherryl en Shannon Allisya, dochters van dhr. D.R. van den Oosten (HB Taptechniek Noord-West) Bram, zoon van dhr. G.J. Meinen (HB Groningen) Koen, zoon van dhr. N.J.C. Companus (National Account) Thom, zoon van mw. J.G.H.M. Cuppen-Hofmans (Administratie HB Helmond) Renée, dochter van dhr. R. Dolmans (Productie algemeen) Wijlre Anna, dochter van mw. M. Handels-Schevers (OT Kwaliteit) Amy, dochter van dhr. G.J. van Brecht (Brarudi S.A.) Darren, Ciara en Tara, zoon en dochters van dhr. H. van Dort (South Pacific Brewery Ltd.) Dhr.J.C. van Dijk (CP, HTS) met mw. M.D. Zuidwijk Dhr. R. Heijmans (Brouwen/Energie) met mw. M. Wolvers Dhr. G.M.M. Scholtes (Verpakken) met mw. A. Bruggeman Dhr. E.W.M. Teirlinck (Brouwen) met mw. M.A. Aarsel Heineken Brouwerijen Dhr. M.E. Smit (Field Sales Management) met mw. Nijen Twilhaar Mw. E. Kouwenhoven (Verkooptelefonie HB Amsterdam) met dhr. E.N.M. Hof De heer G. van Loo, voorheen regional exportmanager bij Heineken Export Group op Schiphol WTC, is met ingang van 1 oktober 2002 benoemd tot Commercial manager bij Heineken Espana in Madrid. De heer M.H. Haster is met ingang van 1 oktober 2002 benoemd tot TMP-coördinator bij Heineken Espana in Madrid. De heer]. Oliemans, voorheen werkzaam als group technical director bij Cerveceria y Malteria Quilmes S.A. in Buenos Aires, Argentinië, is met ingang van 1 oktober 2002 benoemd tot Supply Chain manager bij Athenian brewery S.A in Athene. De heer U.D.W. Zimmer, momenteel senior consultant Support bij HTS, Zoeterwoude, is met ingang van 1 november 2002 benoemd tot brewery manager bij de Antilliaanse Brouwerij N.V. in Willemstad. De heer M.G.M. Kruijtzer, voorheen marketing manager Africa/Middle East, is met ingang van 1 oktober 2002 benoemd tot National On Premise director bij Heineken USA Inc. in White Plains. De heer M. de Meyere, voorheen accountmanager Regional Support, HTS Zoeterwoude, is met ingang van 9 oktober 2002 benoemd tot technical manager van Brasseries de Bourbon S.A. in St. Denis. De heer T.J. Postma (68) is 26 juni 2002 overleden. Hij trad 1 februari 1964 in dienst in Rotterdam en ging 1 juni 1989 met pensioen. De heer C.C. Woljfgramm (82) is 6 september 2002 overleden. Hij trad 1 mei 1940 in dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam en ging 1 september 1985 met pensioen. De heer A.R.R. Grimme (72) is 20 september 2002 overleden. Hij trad 8 mei 1953 in dienst in Rotterdam en ging 1 oktober 1994 met pensioen. De heer W.T. Ruitenbeek (72) is 28 september 2002 overleden. Hij trad 20 februari 1967 in dienst in Bunnik en ging 1 september 1995 met pensioen. 30 Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 30