10 vragen aan Wat doe jij eigenlijk? Afdelingsportret Waste Water Treatment Reportage Afscheid 'ASOP PASOTOS Heineken Nederlands Beheer ItUEUSCHADE AK iK«»« Dit is mijn laatste column; nog enkele weken te gaan en dan sluit ik een periode van ruim 31 jaar Heineken af. Een periode waaraan ik met warme herinneringen terugdenk, zowel qua werk als collega's en daaruit ontstane vriendschappen. Naast de continue opwinding om geplande businessresultaten te behalen, hebben de grote veranderingen in onze organisatie, denk aan Mensen Maken Heineken en het STAR Chain-project, mij het meest geboeid. De laatste tijd heb ik me intensief ingezet voor STAR Chain. De uitdaging lag niet zozeer in de inrichting van bedrijfsprocessen en informatie systemen, maar juist in het maken van de vertaalslag naar een nieuwe manier van denken en doen in onze organisatie. In alle geledingen moet men wennen aan 'integraal denken' en 'procesmatig werken'. Toch kunnen we alleen een goed gemotiveerde en presterende ketenorganisatie neerzetten, als iedereen zich dit eigen maakt. In alle geledingen van de organisatie zijn we dan ook continu op verschillende manieren bezig zulke verbeteringen te realiseren. Ik heb in deze steeds steun ondervonden van de Medezeggenschap, die het belang van veranderingen erkende en hieraan steeds op een positieve, constructieve en consistente manier heeft bijgedragen. Wat mij betreft verdienen zij een grote pluim. Zeker in deze tijd hoop ik dat de Medezeggenschap haar positieve rol blijft vervullen bij veranderingen die ongetwijfeld blijven komen. Ik wens u allen veel succes en erg veel werkplezier. Marien Kakebeeke, General manager Heineken Nederland Supply

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 2