In Partycentrum De Geveltjes in 's-Heerenhoek werd donderdag 19 september in het bijzijn van familie, collega's en oud-collega's gevierd dat Piet Louws, medewerker Magazijn van Heineken Brouwerijen Zeeland, 37,5 jaar in dienst is. In zijn toespraak bestempelde Edu Noorlander Piet als een echte superman. Dit vanwege zijn snelheid van werken in het Magazijn en zijn neven activiteiten als tuinman, frikadeilenbakker en het verzorgen van de wekelijkse krentenbollen. Peter Louwerse, groepsleider Magazijn, bood Piet namens de collega's een fiets aan, compleet met fietstassen voor de krentenbollen! Onder het genot van een drankje en hapje volgde hierna een gezellig samenzijn. Collega's, familie en vrienden namen 20 september in De Cambrinuskelder qfscheid van Willy van der Steyn, tot die week werkzaam in de Postkamer. Jan Feijer gaf een kort overzicht van Willy's werkzaamheden bij Heineken. Na een lange periode bij Verpakken stapte Willy in 1999 over naar de Facilitaire Dienst. Hij werd medewerker in de Flexpool en zijn eerste werk daar was het reinigen van de computerhardware. Omdat Willy de pc's stevig schoonmaakte en onder de indruk was van de melodie 'Eye of the Tiger', gaven collega's als herinnering aan die periode een demonstratie boksen. Als extraatje was er een optreden van de Kolderapen uit Vught, die met een leuke muzikale show het afscheid van Willy opluisterden. Vers van t Vat, oktober 2002 29 Mart Derks nam na precies 36 jaar en elf maanden dienstverband op 17 september afscheid van zijn (oud-)collega's tijdens een zeer gezellige receptie in De Hooiberg. Tijdens de toespraak van Kees Westra kwamen zeer leuke en herkenbare anekdotes naar voren. Tevens werd Mart toegezongen door collega's met choker, karakteristiek voor Mart, die begeleid werden door een band geformeerd voor deze speciale gelegenheid. Ook werd de vrouw van Mart in het zonnetje gezet, daar Mart in zijn gehele loopbaan vaak van huis is geweest. Na een persoonlijk dankwoord van Mart hebben we met een 'vol' glas bier geproost op de goede toekomst van Mart met zijn vrouw en (klein)kinderen.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 29