Donderdag 5 september nam Cees Oostrum in een gezellig samenzijn afscheid. Ter afsluiting van een bijna 37-jarig dienstverband waren veel (oud-) collega's en externe relaties aanwezig om Cees de hand te schudden en het glas te heffen. Onder muzikale begeleiding van Dick's Dixie Six werden veel herinneringen opgehaald. Na een treffende speech van Theo de Rond over de carrière en de persoon Cees, was het de beurt aan Gert den Hertog die namens collega's en leveranciers een speciale 'limited edition* uitreikte van Horizon. In deze Horizon zijn persoonlijke herinneringen en wensen voor Cees opgenomen. Na nog een laatste dansje op de muzikale klanken, was het alweer tijd voor de bel. Na 32,5 jaar nam Jan Vera 6 september afscheid van Heineken in De Cambrinuskelder. Teamleider Alexander Brinkerink sprak Jan en Anneriet Vera toe en overhandigde Jan namens de collega's een cadeau. Niet alleen waren er veel collega's, ook de Oeteldonkse Club was zeer goed vertegenwoordigd. Jan is in zijn vrije tijd namelijk huismeester van Oeteldonk en lid van diverse Oeteldonkse commissies. Ook de Raad van XI en de Technische Optocht Commissie gaven met een optreden blijk van hun waardering. Toen ook nog carnavalsorkest 'De Krukskes' Jan en Anneriet een muzikale aubade kwam brengen, was de stemming al snel die van het Bossche carnaval. Zijn afscheid werd een heus mini-carnavalsfeest. Heineken Nederlands Beheer Donderdag 12 september nam Leo Hengstmengel na 32 jaar afscheid. Leo ging per 10 oktober met de VUT. Zijn receptie was druk bezocht. In een toespraak roemde Wilbert Raaijmakers Leo om de goede kwaliteit van zijn notulen en bovenal om de nauwkeurigheid waarmee hij het OR-archief bijhield. John van Pijpen benadrukte de sociale rol die Leo vervulde. Als medewerkers de OR opzochten, kwamen ze vaak bij Leo terecht die dan direct met zijn werk stopte en hen verder hielp. Leo ontving prachtige cadeaus, veelal geïnspireerd door zijn lust tot reizen. Toen het woord aan Leo was, memoreerde hij zijn loopbaan die hij aanvulde met leuke anekdotes. Tijdens het borrelen was er een optreden van de bijna voltallige OR die Leo toezong: 'Hij sjouwde van meeting naar meeting, al deden zijn voeten ook zeer', op de bekende wijs van 'De heilsoldaat'. Leo, we zullen je missen. Nogmaals bedankt voor alles en geniet van je vrije tijd!

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28