Afscheid C. Volwerk, receptie 21 november Afscheid R. Ketting, 25-jarig jubileum H.P. Kappen, 37,5-jarig jubileum H.J.T.M. Corvers, receptie 28 november receptie 29 november receptie 6 december Marien Kakebeeke begon in 1971 bij Heineken en werkte twee jaar als techno logical controller bij Vrumona. Hij startte daarna de mouterij en brouwerij van Athenian Brewery in Griekenland op. Na vier jaar vertrok hij naar Singapore als technical manager bij Malayan Breweries. In 1983 keerde hij terug naar Nederland als regional technical manager Asia/Pacific om daarna in Spanje als technical manager te werkea In 1992 was hij European production coordination director in Nederland en vertrok in 1993 naar Ierland als managing director bij Murphy Brewery. Vanaf 1999 werkte Marien Kakebeeke aan de invoering van ketenmanagement bij Heineken Nederland en werd vervolgens general manager Heineken Nederland Supply. Marien Kakebeeke neemt 14 november vanaf 16.30 uur afscheid in De Hooiberg. Iedereen is van harte welkom. Na ruim 30 jaar neemt Cees Volwerk afscheid. Cees trad in 1972 bij Heineken 's-Hertogenbosch in dienst als onder chef Expeditie. Na chef Expeditie vanaf 1976 werd Cees in 1980 in Zoeterwoude benoemd tot chef Fysieke Distributie Bier. Tussen 1981 en 1984 werkte hij als hoofd Distributie en Technische Diensten. Tussen 1984 en 1990 was Cees hoofd Bedrijfsoutillage Distributie en Technische Dienst. Na een kleine onderbreking, zette Cees vanaf 1995 zijn werkzaamheden bij Heineken voort als senior consultant Distribution logistics bij HTS. Als logistics manager bij Vietnam Brewery Ltd. in Ho Chi Minh City rondde Cees zijn werkzaamheden voor Heineken af. Nu maakt hij gebruik van de Top/VUT- regeling. Iedereen is 21 november vanaf 16.30 uur uitgenodigd in De Hooiberg in Zoeterwoude. w. - V - 42 jaar bij heineken Veel medewerkers van Heineken Den Bosch 'Altijd al een HTS'er!' zullen Henk kennen via het PUM. 'Een onuitputtelijke vraagbaak zijn'. Zo laat zich de loopbaan van Rietje het beste omschrijven. Rietje heeft het allemaal 'in het hoofd' en put moeiteloos uit haar Heineken-ervaring. Ze begon in 1960 op de afdeling Rekening Courant Debiteuren van de plaatselijke Administratie. In 1965 stapte zij over naar Personeelszaken van de brouwerij aan de V.d. Helststraat. In 1972 werkte Rietje binnen de Personeelsafdeling van Amstel, enkele jaren later als assistente Personeelsdienst Hoofdkantoor. In 1986 werd ze aangesteld binnen de afdeling Collectiebeheer, met als zorg het rubriceren, opslaan, uitlenen én retour ontvangen van historisch waardevolle stukken. Rietje neemt 28 november, na 42 jaar Heineken, afscheid in De Molenzolder in Amsterdam, waar u vanaf 16.30 uur van harte welkom bent. Henk trad 28 november 1977 in dienst bij Heineken Den Bosch, waar hij begon op de Mechanische Werkplaats als machinebankwerker. Tot januari 1997 is Henk in diverse functies op die afdeling werkzaam geweest. Sindsdien werkt hij bij de Facilitaire Dienst in het team PPS, waar hij allround medewerker is. Naast de werkzaamheden van Post, Repro en huismeester, valt Henk met regelmaat in bij het PUM. Inmiddels is Henk alweer een kwart eeuw in dienst bij Heineken, waarvoor hij vrijdag 29 november een receptie krijgt aangeboden. Samen met zijn gezin viert hij zijn jubileum in De Cambrinuskelder in Den Bosch, waar iedereen vanaf 15.30 uur van harte welkom is om Henk te feliciteren. Henk Corvers viert 6 december zijn 37,5-jarig jubileum in De Hooiberg in Zoeterwoude. Henk kwam 1 juni 1965 in dienst binnen de Brouwtechnische Dienst van Heineken Technisch Beheer, toen gevestigd in Rotterdam. Henk heeft zijn carrière binnen HTB vervolgd als procestechnoloog, chef Laboratorium en leidinggevende van het Laboratorium en Bedrijfscontrole. Ook heeft Henk als flavourist binnen Productieontwikkeling gewerkt en heeft hij diverse functies vervuld in de Procestechnologie. Henk werkt sinds november 1991 binnen de afdeling Support. Eerst als consultant voor met name het Afrikaanse continent en de laatste jaren als consultant voor Qualass 2000 vanuit het Service Center. Iedereen is 6 december vanaf 16.30 uur welkom om zijn jubileum te vieren. Vers van 't Vat, oktober 2002 27

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 27