Afscheid M. Kakebeeke, receptie 14 november 37,5-jarig jubileum G.M.A. Ramakers, receptie 8 november Afscheid S. de Wit, receptie 27 november Afscheid Z, Nagy, receptie 27 november Afscheid N.G. van Gerwen, receptie 27 november De general manager van Heineken Nederland Supply neemt afscheid van Heineken. 37,5 jaar in dienst bij Brand. Ruim 32 jaar transport! Zoltan Nagy neemt na bijna een kwart eeuw afscheid van de Bossche Brouwerij. Bart neemt afscheid van Heineken 's-Hertogenbosch. Simon de Wit begon zijn loopbaan bij Heineken op 15 juli 1970 bij de afdeling Technische Inkoop van Heineken's Brouwerijen Nederland in Rotterdam. Eind 1974 werd zijn standplaats Zoeterwoude, waar hij medio 1977 werd benoemd tot groepsleider Verschepingen op de afdeling Transport Declaraties. Simon heeft met zijn afdeling verschillende reorganisaties meegemaakt. De laatste jaren werkte hij bij Corporate Purchasing van Heineken Technical Services als coördinator transport. Simon wil van al zijn (oud-)collega's en relaties afscheid nemen tijdens zijn receptie, die op woensdag 27 november vanaf 16.30 uur wordt gehouden in De Hooiberg in Zoeterwoude. Samen met Bart van Gerwen neemt Zoltan 27 november afscheid van Heineken, in de altijd gezellige Cambrinuskelder. Zoltan trad 1 april 1978 in dienst bij Heineken Den Bosch, waar hij op de bottelarij bij Colonne 8 ging werken. Sinds 1 december 1983 is Zoltan werkzaam in het Centraal Magazijn van de Bossche Brouwerij, waar hij tot op heden met veel plezier heeft gewerkt. Zoltan heeft in 1998 een halfjaar op de brouwerij in Slowakije gewerkt om daar ondersteuning te geven bij het opzetten van een nieuw systeem in het Magazijn. Mede door zijn ervaring in het Magazijn in Den Bosch en het feit dat Zoltan de taal goed spreekt, heeft hij daar goed werk verricht. Vanaf 16.30 uur is iedereen van harte welkom een biertje te komen drinken. Bart van Gerwen is 7 september 1970 begonnen als medewerker Productie Bottelarij bij Heineken in 's-Hertogenbosch. Op 25 oktober 1976 maakte hij de overstap naar het Centraal Magazijn in Den Bosch om daar als magazijnbediende aan de slag te gaan. Deze functie heeft hij tot op heden met veel plezier bekleed. Bart gaat nu genieten van zijn vrije tijd, waarbij hij ongetwijfeld veel met zijn camper op pad zal gaan. Maar niet voordat hij woensdag 27 november afscheid neemt tijdens zijn receptie in De Cambrinuskelder. U bent allen van harte welkom om vanaf 16.30 uur het glas op Bart te heffen. Ger Ramakers begon 37,5 jaar geleden, in juni 1965, op de Bottelarij Palleteren bij Brand als haspelant. In 1993 ging Ger op de afdeling Verpakken als operator werken en sinds 1 juni 2001 werkt hij in het team BVL. Alle jaren heeft hij met plezier bij Brand gewerkt en hij hoopt dit nog vele jaren vol te houden. Ger viert zijn jubileum samen met Jo Haenen en Jan Brants, die ook 37,5 jaar in dienst zijn. De receptie is 8 november in 't Wielderhoes in Wijlre. Van 18.00 tot 19.00 uur is iedereen van harte welkom de heren te komen feliciteren. 26 Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 26