Buitenland Bedankt Tot zijn grote verbazing zag Frans Gortworst (74) zichzelf bij het doorlezen van Vers van 't Vat 7 op 'de oude foto' staan. Enthousiast klom hij vervolgens in de pen en schreef ons een brief. Polen Buitenlandse benoemingen Ecuador Nigeria Israël Terugkeer vanuit het buitenland Vietnam China Bahamas bezigheid in die tijd. Later heb ik nog bij de spoelmachine op de bottelarij gewerkt en weer later kwam ik in de postkamer terecht. Maar deze foto toont Frans Gortworst als krattenstapelaar, helemaal links bovenaan. Naast mij zit Frans Oliedam en daarnaast, met de pet, zit Pukkel. Die noemden wij zo omdat hij een pukkel in zijn gezicht had. Aan de voeten van Pukkel zit Henk Buis, ome Henk voor ons. Wie de twee personen rechts op de foto zijn, weet ik helaas niet meer." Vers van 't Vat, september 2002 31 Tekst Menno Middelkoop De heer C.L.M. van Genuchten is 22 juli 2002 op 61-jarige leeftijd overleden. Kees van Genuchten trad 20 september 1971 in dienst bij de Heineken Brouwerij in Den Bosch als monteur op de afdeling Storingsdienst. Na 25 jaar stapte Kees over naar Technical Support Verpakken, waar hij ook als monteur werkzaam is geweest. Vanaf 1 juli 1999 heeft Kees gebruikgemaakt van de ROWOR-regeling. De heer H. van Rooijen keert 1 oktober 2002 terug vanuit Polen, waar hij werkzaam is geweest als Group Supply Chain manager bij Zywiec S.A. De heer P. Stam, momenteel werkzaam als Customer Service coördinator bij Heineken Export Group in Nederland, is met ingang van 1 september 2002 benoemd tot assistant Area exportmanager voor Heineken Export Group in Quito. De heer R. Aisa Bonoko is met ingang van 15 september 2002 benoemd tot Engineering Policy Training manager bij Nigerian Breweries Pic. in Ama. De heer J.M.A. Nooij, voorheen werkzaam als Technological controller bij Cervejerias Kaiser Brasil Ltda. Jacarei, is met ingang van 15 oktober 2002 benoemd tot productionmanager bij Tempo Beer Industries Ltd. in Netanya. De heer C. Volwerk is 1 september teruggekeerd vanuit Vietnam, waar hij werkzaam is geweest als logistics manager bij Vietnam Brewery Ltd. in Ho-Chi-Minh City. De heer A.J.M. Blüm is eind september teruggekeerd vanuit China, waar hij werkzaam is geweest als general manager bij Hainan Asia Pacific Brewery in Haikou. De heer J.J. Matthijsen keert per 1 oktober 2002 terug vanuit de Bahamas, waar hij werkzaam is geweest als projectmanager voor cluster CC&A. De heer Matthijsen zal zijn werk voortzetten in Amsterdam. Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw Sperben uit Drunen (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw P.C. Middelkoop uit Rotterdam (40-jarig huwelijk) Joop en Lenie Doncker uit Amsterdam (50-jarig huwelijk) Gé en Leen van den Eijk uit Bennebroek (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw C. van Kerkwijk uit Amsterdam (50-jarig huwelijk) Ben en Wil Dammers uit 's-Hertogenbosch (55-jarig huwelijk) De heer en mevrouw De Keizer uit Rotterdam 55-jarig huwelijk) De heer en mevrouw C.A. Akkerman uit Vleuten (60-jarig huwelijk) Na 32,5 jaar bij Heineken te hebben gewerkt, ga ik nu met de VUT. Ter ere hiervan heb ik een geweldige afscheidsreceptie gehad. Er waren zo veel 'oude' kasteleins, collega's en familie, dat het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom doe ik het op deze manier. Speciale dank aan het managementteam, Marinus van Dorst, Willy Verstegen, Jan Vos, Gert van Boxtel en niet te vergeten aan Gerrit van Summeren voor de muzikale omlijsting. Nu ga ik samen met mijn vrouw genieten. Dat het jullie allemaal goed mag gaan! Vele groeten van Jan en Ans Wijnen, Heineken Brouwerijen Midden-Brabant Mijn afscheid bij Heineken op 14 juni na bijna 38 jaar was voor mij en mijn vrouw en kinderen een onvergetelijke dag. Ik bedank de directie en teamleider, maar vooral mijn collega's en oud-collega's voor de bloemen en cadeaus. Wim Scheepens Het deed mij en mijn echtgenote ontzettend goed zo vele collega's, ex-collega's, vrienden en bekenden de hand te mogen drukken. Wat een fantastisch afscheidsfeest had een aantal collega's georganiseerd. Ik ben er nog diep van onder de indruk. Graag wil ik, ook namens mijn echtgenote en zoon, iedereen bedanken voor alle attenties in welke vorm dan ook. Het was in een woord geweldig. Nogmaals hartelijk dank. Jan Goderie "Toen ik Vers van 't Vat doorbladerde, was ik zeer verbaasd mijzelf te zien staan op de foto. Ik kan mij nog precies herinneren waar die plaat is genomen. Het was in 1952 aan de Pijlstraat in Amsterdam. Ik was toen 24 jaar en net bij Heineken in dienst en je ziet ons zitten in de brouwerijkelder. Daar werden de kratten met bierflesjes die uit de bottelarij kwamen, opgestapeld. Eerst vier op elkaar, en daarna nog acht daarbovenop - twaalf in een keer was namelijk te hoog. Dit opstapelen was mijn dagelijkse

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31