Geboorten Rectificatie Huwelijk Overleden In memoriam Zoeterwoude Den Bosch Vrumona Amsterdam Schiphol Heineken Brouwerijen Zoeterwoude Vrumona u In de rubriek Geboorten van Vers van 't Vat 8 zijn helaas enkele oude gegevens opgenomen. Te weten: Yannick en Dante, zoon en dochter van dhr. S. Kuijpers (HB Noord-Holland). Yannick is geboren op 8 februari 1997, Dante is geboren op 15 oktober 1999. Chantal en Mike, dochter en zoon van mw. T.E. te Slaa-de Haan (HB Friesland). Chantal is geboren op 6 februari 1988, Mike is geboren op 16 september 1989. Sven, zoon van dhr. J.P.A. Laene (HB Brabant-West). Sven is geboren op 14 aprii 2002. Onze excuses hiervoor. P&O Heineken Brouwerijen 30 Cato, dochter van dhr. M.F.W. Cuijpers (EFI, HTS) Sven Sebastiaan, zoon van mw. A.O. Tromp-van den Beukei (R&D, HTS) Florien Agnes Louise, dochter van dhr. H.A.B. te Braake (CP, HTS) Rowen, zoon van mw. M. Zaal-Stoppelenburg (PS, HTS) Sam Julian, zoon van dhr. R.J. van der Lep (Verpakken) Dylan, zoon van dhr. F. van Haasteren (DCS Binnenland) Bo Dorith, dochter van dhr. J.J.C.J. Kalkers (DCS Operations Export) Kevin, zoon van dhr. R.G. Overbeek (DCS Export) Jelle, zoon van dhr. J.C. van der Kooij (Facility Services) Yoran Stan, zoon van dhr. A.J. van de Werken (BSCC) Meike, dochter van mw. Y.D. Dodemont-Westerlaken (P&O) Erika, dochter van dhr. M.G.C. van Son (Project Engineering) Sophie, dochter van mw. M. Hazelaar-Elings (Horeca) Rosalie, dochter van dhr. J.N.A.E. van Bentum (Colonne 6, ploeg C) Job, zoon van mw. E.H. Westeneng-Bakker (Marketing) Madelief, dochter van mw. A. Pieroen (Corporate Communication) Aimée, dochter van mw. H. Volmer-de Ruiter (Cluster Africa/Middle East) Britt, dochter van mw. P. van Doorn (CS&L, Export) Mirtan Dick, zoon van dhr. L. Fraters (Certified System Engineer) Stan Tobias Luka, zoon van mw. E.P.M. van Benten (National Account) Alida Loesje (Lisa), dochter van dhr. J. van den Berg (HB Noord-Holland) Tijn, zoon van dhr. A.N.E. Kooi (National Account) Nederlandse Antillen Cato Eva, dochter van dhr. J. van Wensem (Heineken Trading) Mw. A.A.C.M. Huybregts (Communicatie) met dhr. C. van den Hoek Dhr. F. Lamers (Verpakken) met mw. M.J. Westrik Dhr. J.F. Eijkman (Supply Rayon B) met mw. C. Stuart Amsterdam Mw. Th.A.M. Spring in 't Veld (Heineken University) met dhr. M.A. Molenaar Mw. A. Krom (Corporate Marketing) met dhr. E. Konijn Heineken Brouwerijen Dhr. A. Holterman (HB Deventer) met mw. N. Leborage Mw. M.J. Prinsen (HB Deventer) met dhr. C. Affelen van Saëmsfoort De heer K. Smit (79) is 16 augustus 2002 overleden. Hij trad 21 april 1947 in dienst in Rotterdam en ging 1 oktober 1987 met pensioen. De heer K. Kroeze (77) is 21 augustus 2002 overleden. Hij trad 15 juli 1968 in dienst in Den Bosch en ging 1 oktober 1989 met pensioen. De heerJ.J.A. Nix (65) is 24 augustus 2002 overleden. Hij trad 3 augustus 1970 in dienst bij Brand in Wijlre en ging 1 juli 2002 met pensioen. De heerj. van Kaam (92) is 3 september 2002 overleden. Hij trad 29 juni 1956 in dienst in Bunnik en ging 1 april 1975 met pensioen. De heer W.A.A. Vermeeren (65) is 4 september 2002 overleden. Hij trad 1 januari 1969 in dienst in Den Bosch en ging 1 oktober 2001 met pensioen. Maandag 19 augustus ontvingen wij het verontrustende bericht dat René Maarleveld zondagavond in het ziekenhuis was opgenomen. Enkele uren later vernamen wij dat René was overleden en konden we niet begrijpen dat een gewaardeerde collega ons zo snel was ontvallen. René heeft 11 jaar bij ons gewerkt. Hij heeft diverse functies gehad bij de HTD en was net vol enthousiasme gestart met zijn nieuwe functie in het Gedistilleerd Magazijn. Hij genoot met volle teugen van het leven, zoals zijn clubliefde voor Feyenoord, waar hij 's zondags trouw naar toe ging. Wij hebben René gekend als een fijne collega die zei wat hij dacht en voor zijn collega's altijd klaarstond. Het was hartverwarmend te zien hoe medewerkers meededen om een laatste bloemengroet aan René te brengen. Het verdriet dat het verlies van René teweeg heeft gebracht, is groot. Wij willen zijn vriendin, familie en vrienden veel sterkte wensen met het verwerken hiervan. Jasper Sonneveld, Heineken Brouwerijen Schielanden Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 30