Afscheid G. Slootweg, receptie 7 november Afscheid L.W.M. Thewessen, receptie 12 november Afscheid A. Vooistra, receptie 1 november Andele Kaspers, medewerker in het Magazijn van de Heineken Brouwerijen Friesland, is per 1 oktober 2002 precies 25 jaar in dienst. Dat moet natuurlijk worden gevierd. En daarom wordt voor Andele Kaspers een receptie georgani seerd in de ontvangstruimte bij de Heineken Brouwerijen Friesland in Grou, aan de Oedsmawei 24. Het gezellige samenzijn vindt 3 oktober vanaf 16.30 uur plaats. Toen Andele een kwart eeuw geleden de eerste stappen zette voor zijn Heineken-loopbaan, was dat in de hoedanigheid van bijrijder voor de Noord- Friese Drankenhandel. Deze functie heeft hij ongeveer vijftien jaar lang vervuld, waarna hij de overstap maakte naar het Magazijn in Grou. Bij zijn collega's staat Andele bekend als een vrolijk persoon, die nooit onder stoelen of banken steekt een groot fan te zijn van Frans Bauer. Ruim dertig jaar is Laurens Quinten in dienst geweest bij Heineken. Hij begon 1 februari 1971 als chauffeur bij drankenhandel Van Berkel in Boxtel. Een kleine tien jaar is hij in die functie werkzaam geweest, want 30 mei 1980 ging Laurens als medewerker Magazijn Gedistilleerd en Wijn bij drankenhandel Winters-van Wees in Eindhoven werken. Na vier jaar werd hij HTS-medewerker bij Heineken Brouwerijen Taptechniek Gewest Zuid-Oost, wat hij tot op heden heeft gedaan. Na al die jaren is het tijd om van zijn welverdiende vrije tijd te gaan genieten, maar niet voordat hij iedereen gedag heeft gezegd. Zijn afscheidsreceptie vindt 4 oktober plaats vanaf 16.30 uur in 't Proeflokaal van unit Midden-Brabant, Ketelaarskampweg 3 in 's-Hertogenbosch. Bert Slootweg neemt na bijna 42 jaar afscheid van Heineken. Afscheid na een dienstverband van bijna 34 jaar. Vers van 't Vat, september 2002 29 Na 33 dienstjaren is voor Anne de tijd gekomen om afscheid te nemen van zijn Heineken-jaren. Anne Vooistra is 27 mei 1969 als chauffeur in dienst getreden bij Hergadens Handelmij. N.V. in Joure. Daarna is hij magazijnbeheerder Gedistilleerd en Wijn geworden. In 1982 is Hergaden Handelmij Joure samen met de Noord-Friese drankenhandel overgegaan naar Grou, en werden zij samen horecagroothandel Hergaden B.V. In 1986 is Anne benoemd tot groepsleider Expeditie. Sinds 1996 is hij werkzaam op de afdeling Verkooptelefonie, dat dit jaar samen met het verkoopkantoor van Heineken in Grou is samengevoegd tot Heineken Brouwerijen Friesland. Per 1 november maakt Anne gebruik van de Top/VUT- regeling en gaat meer tijd aan zijn hobby's motorrijden en biljarten besteden. Maar niet voordat hij bij Heineken zijn collega's en oud-collega's de hand heeft geschud. Zijn afscheidsreceptie vindt 1 november vanaf 16.30 uur plaats in De Raetsman, Raadhuisstraat 9 in Grou. Bert kwam 1 januari 1961 in dienst van Heineken. Na een opleidingsperiode werd hij samen met zijn vrouw uitgezonden naar Sierra Leone. Dit was het begin van niet alleen een lange, maar vooral zeer internationale carrière. Na Sierra Leone volgden Nigeria, Ghana, Zuid-Afrika, China, Rusland, Frankrijk en ten slotte Israël, waar Bert op dit moment werkzaam is. Daartussen vervulde hij diverse functies in Nederland, zowel bij HTS als PP&C. Ook was hij betrokken bij de introductie van kelderbier en de oprichting van de Tapservice. Kortom, een zeer bijzondere carrière van een bijzondere collega die door zijn enthousiasme vele vrienden heeft gemaakt. Eenieder is van harte uitgenodigd Bert de hand te komen schudden op 7 november vanaf 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude. Wil Thewessen is 1 augustus 1968 in dienst getreden bij het Microbiologisch Laboratorium van de Amstel Brouwerij. Vanaf 1971 was hij in 's-Hertogenbosch werkzaam. Eerst als procestechnicus, later als procestechnoloog en vanaf 1995 als brouwspecialist binnen het ondersteunings team van de afdeling Brouwen. In 1997 heeft Wil zijn werkterrein naar het buitenland verlegd. Als technologisch specialist Brouwen is hij diverse perioden gedetacheerd geweest bij Zlaty Bazant in Hurbanovo te Slowakije. Sinds mei 1999 heeft hij zich hier samen met zijn vrouw Tineke gevestigd en heeft hij bij Zlaty Bazant gewerkt als Group Technological controller en later als Central Technological Support manager. Wil is 1 juni samen met zijn vrouw naar Nederland teruggekeerd om gebruik te maken van de Top/VUT-regeling. Zijn afscheid van Heineken wordt 12 november in de Amstel Taveerne van 's-Hertogenbosch gevierd. Vanaf 16.30 uur bent u hier van harte welkom. f:

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 29