37,5-jarig jubileum, j.G.A. Hulscher, receptie 17 oktober Afscheid HJ.J. Merkx, receptie 25 oktober 37,5-jarig jubileum A.A. Rijnbeek, receptie 31 oktober I Jp'" Een receptie voor 37,5 jaar trouwe dienst. Al bijna dertig jaar een grote inzet en altijd een goed humeur. ...al jarenlang horecavertegenwoordiger.. Per 1 november gaat Jo Merkx met de VUT, en is voor hem het moment aangebroken om van zijn vrije tijd te gaan genieten. Jo is in mei 1973 als operator op Colonne 9, de bliklijn, begonnen bij de brouwerij in Den Bosch. Bij de nieuwbouw van Colonne 11, tevens een bliklijn, is Jo overgestapt naar deze colonne. Hij is daar tot vorig jaar in dienst geweest. Het is vrijwel uniek dat een medewerker 28 jaar lang op hetzelfde cluster heeft gewerkt. Alleen het laatste jaar van zijn werktijd bij Heineken was Jo tapstangen- reparateur van de fustenlijn Colonne 14. Jo's afscheidsreceptie vindt 25 oktober vanaf 15.30 uur in De Cambrinuskelder plaats. Iedereen die met Jo het glas wil heffen, is van harte welkom. Han Hulscher begon 16 april 1965 op de afdeling Bedrijfs- en Budget administratie als tijdschrijver. Hij hield zich zeven jaar bezig met verkoop bevordering GGN-Reuchin, coördinatie van marketingactiviteiten en Horeca Centrale Diensten. In 1982 werd Han horecavertegenwoordiger, in 1985 administrateur CTD in Apeldoorn en in 1986 medewerker Verkoopbinnen dienst in Arnhem. Na vier jaar ging hij als groothandelsvertegenwoordiger bij concerndrankenhandel Nijmegen B.V. werken, in 1996 als verkooptelefonist bij drankenhandel Rijkerswoerd en in 1998 als telefonist bij drankenhandel De Keizerskroon B.V. Later is hij bij Heineken in Nijmegen gaan werken, eerst als administratief medewerker en inmiddels als medewerker Interne Dienst. 37,5 jaar op verschillende locaties en functies: dat is toch een feestje waard. De receptie vindt 17 oktober vanaf 16.30 uur plaats bij Heineken Brouwerijen Nijmegen in ontvangstruimte 'De Steek'. Adri Rijnbeek trad 1 april 1965 in dienst bij drankenhandel F.J. Fritschy in Ouderkerk a/d Amstel. Hij was daar zowel chauffeur als vertegenwoordiger. In 1972 ging het bedrijf over naar Heineken en in 1975 werd het samengevoegd met drankenhandel Vianen in Nieuwkoop. Adri werd per 1 september 1977 vertegenwoordiger bij Annaert, Dieben en Baggerman in Haarlem. Begin 1980 werd hij officieel benoemd tot horecavertegenwoordiger nieuwe stijl in opleiding in het horeca- gebied Amsterdam. Die opleiding sloot hij twee jaar later succesvol af en verhuisde per 19 september 1983 naar unit Hoofddorp. Daar werkte Adri tot 1 april 1999, toen hij in zijn huidige functie binnen unit Houten terechtkwam. Adri viert zijn 37,5-jarig jubileum samen met zijn gezin op donderdag 31 oktober in het café van Heineken Brouwerijen Utrecht in Houten. Vanaf 16.30 uur bent u daar van harte welkom. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28