Na Den Bosch, Amsterdam, Zoeterwoude en Bunnik tot slot de landelijke verenigingen. Wandelsportvereniging Heineken Bluesband Tennisvereniging Zoeterwoude zcluhs Tekst Wilma Gertenaar Aantal leden Activiteiten Contactpersoon Kosten 50 Ieder weekend wordt er gewandeld op verschillende locaties en ieder jaar is er een gezamenlijke tocht. En natuurlijk deelname aan de Vierdaagse in Nijmegen. Twee weken voor de Vierdaagse is er een jaarlijkse wandeldag vanaf het Heineken Ontspanningscentrum in Den Bosch, met gemiddeld duizend deelnemers. In september volgt de afsluiting met een feest en huldiging van de mensen die vijf, tien of vijftien keer de Nijmeegse Vierdaagse hebben gelopen. M. van der Steen, 06-50461180 28 euro per jaar Aantal leden Activiteiten Contactpersoon Kosten 15 De vereniging bestaat op dit moment uit drie bands. Af en toe is er een gezamenlijk project, zoals de bekende Heineken Blues Brothers revue. Verder zijn er uitvoeringen op aanvraag. De repetitieschema's worden aan de uitvoeringsdata aangepast. Er wordt in verschillende stijlen gespeeld: blues, rock en popmuziek. Het niveau van de muzikanten varieert van beginners tot semi-professioneel. Het is de bedoeling dat deelnemers een eigen instrument gebruiken. Hans Marck (secretaris), 071-5456708 25 euro per jaar Een van de grootste Heineken-vereniging van Zoeterwoude, de tennisvereniging, is door een foutje helaas niet in het vorige nummer van Vers van 't Vat geplaatst. Onze excuses hiervoor. Hierbij alsnog de gegevens: Aantal leden Activiteiten Contactpersoon Kosten 500 Clubkampioenschappen, wedstrijden tegen Den Bosch of Amsterdam en wedstrijden tussen afdelingen. Af en toe een rackettrek-avond, verder kan er altijd vrij getennist worden en mogen de leden een introducé meenemen. De tennisclub heeft een eigen clubblad. Cock van Duivenvoorden, 071-5457554 25 euro per jaar Ook Export, De Ridder en Brand hebben een eigen personeelsvereniging. Daar zijn echter geen onderliggende clubs. Bij Brand is de personeelsvereniging erg actief. Zo zijn er wandeltochten en werd dit jaar voor het eerst het koningvogelschieten georganiseerd. Verder wordt er in Wijlre nog een visconcours gehouden, is er een culinaire wandeltocht, een aantal gezinsactiviteiten en worden er kerst- en paasstukjes gemaakt. 26 Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 26