Eeuwige roem Foto's uit de oude d De opnamen voor de tweede Costal-serie zijn in volle gang. Zon, zee, strand, mooie mensen en uitbundigheid. Desperados, de spannende combinatie van bier en tequila van Heineken, past daar prima bij. Dus organiseerde Desperados een horecawedstrijd met als jackpot een trip naar Salou. Daarbij waren een bezoek aan de set van Costa! en een figurantenrol inbegrepen. De reis werd georganiseerd door de Rebellenclub uit Amersfoort. De sfeer zat er meteen goed in - de bus veranderde snel in een discobus - al is een reis van 22 uur geen kleinigheid. Na het eerste avondeten in Salou werd het tijd voor de kennismaking met het plaatselijke uitgaansleven. Die begon bij de Skihut en eindigde in Snoepy's. Tekst Arno Verbaas De volgende dag stond in het teken van een bezoek aan de Costa!-set. Voor hen die graag op televisie wilden, was een figurantenrol geregeld. Ze werden kort geïnstrueerd over de gang van zaken. Dat betekende: leren lopen, kijken en wachten. Desondanks is het een belevenis mee te spelen. Wie kan zeggen dat hij vlak langs Katja Schuurman en Esmée de la Bretonière is gelopen en dat daar televisiebeelden van zijn? Wie hebben er bewijs van dat ze bijna door Sander Foppele ondersteboven zijn gereden? Precies, de Desperados-figuranten! Een stralende zon, meespelen in een populaire serie en dat in Salou: een geweldige trip. Enkele reacties: "Grappig om te zien hoe lang het duurt voor je op de goede plek staat. Dan weer een stapje naar links, vervolgens twee naar rechts en toen weer naar achteren." Of, zoals iemand stelde: "Tjonge, wat was dat een potje lekker, zeg! Dit was het hoogtepunt van mijn bestaan." Wie de groep wil terugzien, kijkt vanaf 11 november naar Costa! op Nederland 2, en drinkt daar een flesje Desperados bij. Ben je meteen in de stemming! Regelmatig komt de redactie van Vers van 't Vat oude foto's tegen uit het kleurrijke verleden van Heineken. En natuurlijk zijn we dan benieuwd naar het verhaal achter de foto. Kunt u meer vertellen over de personen op deze foto of de situatie waarin deze werd gemaakt? Stuur ons een briefje (zie colofon) en wij plaatsen de mooiste reacties dan in de novembereditie van Vers van 't Vat. De heer F. Gortworst reageerde op de foto in het julinummer van Vers van 't Vat. Kijk op pagina 31 voor zijn reactie. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 22