Geboorten Huwelijken Buitenland In memoriam A Zoeterwoude Den Bosch Bunnik Heineken Brouwerijen Kinshasa Zoeterwoude Den Bosch Heineken Brouwerijen Buitenlandse benoemingen Singapore Canada Tsjaad Brazilië Rusland Terugkeer vanuit het buitenland Madagaskar Stacia, dochter van dhr. P.W. Everts (Communicatie) Bogusia, dochter van dhr. J.L.M. Rossen (Werkplekservices) Eva Luna, dochter van dhr. A. van Pelt (BSCC) Koen, zoon van dhr. A.J. Streefkerk (BSCC) Roxana Yasmin, dochter van dhr. I. Amirjani (Verpakken) Marlou Chimene, dochter van dhr. T. Peeters (Verpakken) Sara en Bojan, dochter en zoon van mw. A. Zrilic-Avdic (Quality Assurance Team) Sven, zoon van dhr. P.W.J. Ossenblok (Kwaliteitsdienst) Sera, dochter van dhr. M.H.J.M. van Bijnen (Verpakken) Sara, dochter van mw. J.J.M. Theunisz-v.d. Broek (Kwaliteitsdienst) Pleun, dochter van mw. N.H.M. Zegers (Kwaliteitsdienst) Lucas, zoon van mw. A.P.I. Bessems-v.d. Weijden (Procestechniek) Mieke, dochter van mw. C.A. Schuiling (P&O) Rik, zoon van dhr. A. Baas (DCS) Harmen, zoon van dhr. L.A.C.J. Pelders (Technisch Ondersteuningsteam) Alexander, zoon van mw. M. Röck (Category Development) Rosemarie, dochter van mw. M.C. Boots-Pouw (Supply Rayon A) Jasper, zoon van mw. M.P. van den Hoogen (Vernieuwers) Lucas, zoon van mw. A.C. de Vries-Balk (Orderacceptatie en Expeditie) Yannick en Dante, zoon en dochter van dhr. S. Kuijpers (HB Noord-Holland) Chantal en Mike, dochter en zoon van mw. T.E. te Slaa-de Haan (HB Friesland) Sven, zoon van dhr. J.P.A. Laene (HB Brabant-West) Britt, dochter van dhr. E. Beuman (Heineken Brouwerijen) Indy Marell, zoon van dhr. W.E.F. Janssen (HB Amsterdam) Tessa, dochter van D. Wiersema (HB Amsterdam) Maureen Willemijn, dochter van dhr. R. Mooij (Supply Chain manager) Dhr. D.G. Anderson (Verpakken) met mw. E.P. van Heijningen Dhr. G.M.M. Scholtes (Verpakken) met mw. A. Bruggeman Dhr. I.A. van der Sluis (Verpakken) met mw. S.Y. de Heer Dhr. P.H.A. Kemp (HTS, R&D) met mw. G.A. Achterberg Mw. A.J.M. de Backer (Brouwen) met dhr. J.A.C.M. Roijmans Bunnik Dhr. E.J.A.F. Sjollema (Colonne 3, ploeg C) met mw. E. Prins Mw. M. Elings (Ondersteuningsteam Horeca) met dhr. M.M. Hazelaar Mw. J.M.J. Kuijs (Interne Dienst/Algemene Zaken) met dhr. A. van Rouwendaal Mw. M.H. van der Heijden (Klantenteam Food B) met dhr. T. van Wifferen Dhr. K.N. Rietveld (HB Holland Zuid) met mw. W.T.J. Opgenoort Mw. A.J. de Jong (HB Hoofddorp) met dhr. J. Stroo De heer E.J. Schoevers, voorheen business coordinating manager bij de Cluster Asia Pacific in Amsterdam, is per 1 juli 2002 benoemd tot business development manager Asia Pacific bij Heineken Asia Pacific Pte. Ltd. in Singapore. De heer C.S. Terrio, werkzaam als market supply manager North America bij Heineken Nederland Supply te Zoeterwoude, is met ingang van 1 september 2002 benoemd tot director Sales Marketing Heineken Canada Inc. te Toronto in Canada. De heer R. Wooding, in dienst bij Heineken Nederlands Beheer B.V vanaf 1 juli 2002, is per 1 september 2002 benoemd tot general manager bij Brasseries du Logone S.A. te N'Djamena in Tsjaad. De heerPh. Pasquet, voormalig general manager van Sogebra S.A. in Frankrijk, is met ingang van 1 juli 2002 benoemd tot regional manager Heineken Latin America te Rio de Janeiro in Brazilië. De heer R.J.M.J.G. Pirmez, momenteel general manager bij Thai Asia Pacific Brewery Co. Ltd, is per 1 september 2002 benoemd tot chief excecutive officer bij Bravo Holdings Ltd. en Bravo International te St. Petersburg in Rusland. De heer B.O.P.P. Serckx is 1 augustus 2002 teruggekeerd uit Madagaskar waar hij werkzaam is geweest als project manager. De heer L. Diosdado Torres is 8 juni 2002 op 64-jarige leeftijd overleden. Luis Diosdado Torres trad 17 april 1967 in dienst bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam als medewerker van de Bottelarij. In verband met de sluiting van de Amstel Brouwerij is hij per 15 februari 1982 in de Heineken Brouwerij te Zoeterwoude gaan werken, ook als bedieningsman binnen de Bottelarij. Luis Diosdado Torres heeft per 1 februari 1993 van de 55+-regeling gebruikgemaakt. A-A*. 4 1 k Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 30