Afscheid W.A.A. van der Steyn, receptie 20 september 25-jarig jubileum J.H.G. Visseren, 25-jarig jubileum H.N.M. 25-jarig jubileum M. Maas, receptie 3 oktober Mordang, receptie 4 oktober receptie 4 oktober ff Mart kwam 1 september 1966 in dienst bij Heineken Brouwerijen in Rotterdam als werktuigkundige. Begin 1971 werd Mart benoemd in de functie van projectleider binnen het Projecten bureau van HTB. Eind december 1974 werd besloten dat de afdeling moest verhuizen naar Zoeterwoude. Vervolgens is Mart in de loop der jaren werkzaam geweest in België en Nieuw- Zeeland. Daarnaast heeft hij in diverse functies binnen de afdeling Project Services van Heineken Technical Services gewerkt, voornamelijk als projectmanager. Begin 2001 gaf Mart leiding aan twee secties binnen de afdeling Project Services. Mart neemt dinsdag 17 september afscheid van Heineken. Iedereen is vanaf 16.30 uur van harte welkom op de receptie in De Hooiberg in Zoeterwoude. Doe maar gewoon, dan ben je al gek genoeg! Willie van der Steyn mag 20 september om 15.30 uur in De Cambrinuskelder het afscheidsglas heffen. Na bijna 29 jaar trouwe dienst verlaat hij Heineken. Willie vertelt: "Op 1 december 1973 begon mijn loopbaan bij Verpakken in Den Bosch als ombouwer-aflosser. Dat heb ik 25 jaar gedaan. Toen ging ik naar de Facilitaire Dienst, waar ik momenteel voornamelijk in de postkamer werk." Er is volgens Van der Steyn veel veranderd in de loop der jaren. "Het was vroeger allemaal veel gemoedelijker en gezelliger. Nu heerst overal de hectiek, in de hele maatschappij. Ik zeg altijd maar: 'Doe maar gewoon, dan ben je al gek genoeg!' Na mijn vertrek ga ik de rust opzoeken. Lekker vissen." 25 jaar Heineken... "Serieus en altijd collegiaal" Een kwart eeuw bij Heineken... De Cambrinuskelder zal 3 oktober gevuld zijn met gasten en genodigden voor de jubileumreceptie van Jos Visseren. Vanaf 16.30 uur viert hij samen met (oud-)collega's en familie zijn 25-jarig dienstverband bij Heineken. Jos Visseren trad 1 oktober 1977 in dienst bij Heineken in de functie van leidinggevend medewerker Depot/Expeditie in Amsterdam. Anderhalf jaar werkte hij daar met plezier, waarna hij 15 januari 1979 onderchef op Expeditie bij Heineken Den Bosch werd. Deze periode duurde zeven jaar. Toen veranderde Jos wederom van functie: 1 januari 1986 werd hij regionaal distributiemanager (gewest Zuid), maar hij bleef in Den Bosch. Sinds 1 april 1995 werkt Jos als projectleider Evenementen bij Heineken Brouwerijen Evenementen Service (werkgebied Zuidoost- Nederland). Bert Mordang is 24 oktober 1977 als corveeër op Colonne 4 in Den Bosch begonnen. Na ongeveer een jaar werd hij bedieningsman van de dozenopzet- machine aan Colonne 7. Weer een half jaar later werd Bert bedieningsman van de etiketteermachine en pasteur van Colonne 7 (afdeling Verpakken Den Bosch). In 1982 heeft Bert een halfjaar durend uitstapje gemaakt naar de afdeling Voorraadadministratie. Deze kantoorbaan beviel hem echter niet en dus keerde hij terug naar de afdeling Verpakken, eerst Colonne 6 en later Colonne 16, waar hij nog altijd als taak- teammedewerker onder meer de etiket teermachine bedient. Bert is volgens zijn collega's serieus en altijd collegiaal. Naast familieleden en vrienden wil Bert graag zijn collega's van Verpakken uitnodigen op zijn receptie, die hij samen met collega Rinie Maas houdt. Bert hoopt nog lang op cluster Export te kunnen werken als etiketteerder, maar ook als operator van overige machines die tot zijn werkgebied behoren. De receptie van Rinie Maas valt samen met die van Bert Mordang: zelfde tijd, zelfde plaats en ook dezelfde aanleiding. Rinie - Rien voor zijn collega's - trad namelijk 25 jaar geleden in dienst bij Heineken op de afdeling Verpakken in Den Bosch. Rien begon destijds als bulkglas operator op Colonne 6-7, en werd later tapper en aflosser. Intussen werkt Rien alweer zes jaar op Colonne 15 als algemeen operator. Zijn collega's omschrijven Rien als een 'collegiaal persoon, die altijd bekwaam en ijverig is'. Ook gaat Rien discussies over het wel en wee van collega's en het werk nooit uit de weg. In de huidige organisatievorm blijft Rien voorlopig op Colonne 15 werken. Net als Bert Mordang hoopt ook Rien Maas veel (ex-)collega's te ontmoeten op de receptie op 4 oktober in De Cambrinuskelder, die daar vanaf 15.30 uur plaatsvindt. Vers van 't Vat, augustus 2002 29

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 29