I Onder grote belangstelling heeft Plet Waagmeester 1 juli afscheid van Heineken (Export) genomen. Naast familie en collega's wisten veel externe relaties uit met name de Rotterdamse scheepvaart de weg naar het Hulstkampgebouw in Rotterdam te vinden. Ronald Drieduite, manager Duty Free Travel Retail, heeft op ludieke wijze de carrière van Piet de revue laten passeren. Met gepaste trots heeft Willem van Noortwijk, president van de ISSA, Piet vanwege zijn verdiensten voor de Nederlandse shipsuppliers, de eerste originele ISSA Award overhandigd; een waardige geste voor een waardige Heineken-ambassadeur. Geheel in zijn eigen stijl maakte Piet gebruik van 'het laatste woord', waarna het nog lang geanimeerd gezellig bleef. Ondanks de vakantieperiode was het gezellig druk op de afscheidsreceptie van Piet de Munck. Vergezeld van echtgenote en zoon, nam Piet vrijdag 26 juli na bijna 35 jaar afscheid van de Bossche Brouwerij. Teamleider Anita de Backer bedankte Piet voor al die jaren inzet. Ook Piet's vakbondsactiviteiten werden niet vergeten. Na de bloemen voor mevrouw De Munck was het tijd voor de gasten, collega's en oud-collega's om Piet persoonlijk te bedanken voor al die jaren prettige samenwerking en hem en zijn familie nog vele mooie jaren toe te wensen. En natuurlijk het glas te heffen op de toekomst. Ria de Hek heeft 11 augustus, na 43 jaar bij Heineken werkzaam te zijn geweest, afscheid genomen. De laatste 14 jaar was zij gedetacheerd bij Hospitality Systems Holland b.v. in Alphen aan den Rijn. Een bedrijf dat gespecialiseerd is in de automatisering van middelgrote en grote horecaonder- nemingen. De receptie werd in de Engelse Pub van het Hospitality Center in Alphen aan den Rijn druk bezocht. Op de receptie waren familie, vrienden, klanten van Hospitality Systems, collega's en ex- collega's aanwezig. Als sprekers kwamen Walter de Wilde namens Heineken Nederland en Jan Wentholt en Gregory Scholten namens Hospitality Systems aan het woord. De heer De Wilde overhandigde Ria een kopie van haar eerste aanstellingsbrief bij Heineken, waarin zij welgeteld 1500 gulden per jaar aan salaris ging verdienen. Als afscheidscadeau werd aan Ria een multimedia pc configuratie aangeboden, zodat zij thuis de ontwikkelingen op automatiserings gebied op de voet kan blijven volgen. Ria bedankte alle aanwezigen en gaf aan wel officieel afscheid te nemen, maar regelmatig van zich te laten horen. Met name op de vrijdagmiddagborrel zal zij regelmatig haar gezicht laten zien. Na een dienstverband van 34 jaar is maandag 8 juni afscheid genomen van Robby Hetarihon. Robby Hetarihon was voor deze gelegenheid met zijn vrouw en twee dochters overgekomen uit Indonesië. De receptie vond plaats in een ontspannen en gezellige sfeer en werd bijgewoond door veel collega's en oud-collega's die met Robby in Indonesië hebben samengewerkt. Hij werd toegesproken door de heer Van Grootel en de heer Hofhuis. Er werden herinneringen opgehaald aan tempo dulu en tijdens de receptie werden foto's uit Indonesië op een scherm geprojecteerd. Een zeer geslaagde receptie die tevens als een soort reünie diende voor de vele oud-Indonesië-gangers. Vers van 't Vat, augustus 2002

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 27