Ans van der Logt vierde 28 juni haar 25-jarig jubileum. Veel (oud-)collega's en relaties bezochten de receptie die in De Molenzolder werd gehouden. Posters met de tekst 'Tonight's the 8125'th Night' en een feestvierende Ans bij de UEFA Champions League-finale erop, wezen de weg. Na de speech van Theo de Rond waren er diverse mensen die hun creatieve bijdragen leverden. Het hoogtepunt was echter een optreden van Peter Beense, de Amsterdamse volkszanger die speciaal voor Ans optrad. Zowel Ans als haar familie waardeerden dit optreden enorm. Op uitgebreide wijze is 27 juni afscheid genomen van Rob Hofenk. Om 16.00 uur werd hij door zijn collega's met koffie en gebak ontvangen op de vestiging in Alkmaar. Rob werd vergezeld door zijn dochter, schoonzoon en kleindochter. Na een toespraak van Ruud Mieremet, die de cadeaus aanbood namens de afdeling Interieur Adviezen en het gewest, sprak Rob nog een dankwoord dat werd afgesloten met het gezamenlijk zingen van het 'Heineken-lied'. Mede door de aanwezigheid van vele 'oudgedienden' werd dit lied uit volle borst ten gehore gebracht. Na een hapje en een drankje werd Rob met zijn gevolg per taxi naar huis gereden, waar hij vanaf nu meer aandacht aan zijn hobby, het rijden en onderhouden van zijn MG's, kan schenken. Heineken Nederlands Beheer TD-Nieuwbouw Zoeterwoude moet met het afscheid van Co de Winter duidelijk een veer laten. Op de geanimeerde afscheidsreceptie in de Van Swietenzaal werd Co door vele collega's én ook oud-collega's toegesproken, weggedronken en uitgezwaaid! Natuurlijk was met Co en Tini ook de directe familie present. In zijn werk als projectleider was 'stoeien' met pijpen, pompen en kleppen toch wel zijn favoriete bezigheid en had hij voor besturingszaken vaak medeproject leider Jaap van der Steen naast zich. Gekluisterd aan een prachtige namaak-Co presenteerde Jaap op ludieke wijze Co's gemakken en ongemakken. Vervolgens gaf de nieuwe chef van de afdeling Nieuwbouw, Pauwel van Nieuwenhove, een kort overzicht van Co's 37,5-jarige loopbaan en 'levensvisie'. Vervolgens gaf hoofd subunit Brouwen, Dini Bouwmeester, aan dat Co in de afgelopen jaren voor Brouwerij Zoeterwoude toch wel heel mooie dingen heeft gebouwd. Frank Keijzer belichtte ten slotte Co's HTS-carrière met zijn jarenlange buitenland ervaringen. Na de vele cadeau-uitreikingen gaf Co in zijn dankwoord aan dat hij een fijne tijd bij Heineken heeft doorgemaakt, maar dat hij het jammer vindt dat hij zijn carrière niet met het in het oog springende project van 'buitenkokers wortketels Brouwhuis 2' heeft kunnen afsluiten. Ceremoniemeester Jaap worstelde zich los van Co en droeg hem symbolisch over aan zijn echtgenote Tini, die hem zeker een volledig 'welkom thuis' zal bieden... Co en Tini met familie: namens al je collega's nog vele gelukkige en gezonde jaren samen toegewenst!

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 26