Dr Pepper Salves All Vbi/r Problems! in het oosten Dr Pepper startte in augustus de nieuwe themacampagne 'Dr Pepper Solves All Your Problems' om de populariteit onder tieners te vergroten. Deze campagne is ontwikkeld voor de Europese markt en Nederland heeft de primeur. Heineken Brouwerijen Deventer is ook dit jaar weer betrokken bij de twee grote muziekfestivals in het oosten van het land: Huntenpop en Zeumerpop. Tekst Naomi Sedney Tekst Karin Willems Dr Pepper doet het leven van tieners probleemloos verlopen. Dit wordt in het 'Dr Pepper Solves All Your Problems'-thema op humoristische wijze geïllustreerd door vier eigenzinnige en cynische cartoonfiguren: Little Dude, Helmut, D en Stash. Zij leven in de echte wereld en hebben te maken met allerlei (tiener)problemen. Door het drinken van Dr Pepper en het daardoor ontstane 'Dr Pepper-effect', worden hun problemen echter meteen opgelost. De campagne wordt ondersteund door een nieuw decor op het 33cl-blik, de 50cl PET- en 1,5-literverpakkingen. Op elke verpakking staat een verwijzing naar de nieuwe Dr Pepper- site www.PepperMe.com. Daarnaast worden drie unieke filmpjes op televisie vertoond en wordt de campagne promotioneel ondersteund op de winkelvloer. Within Temptation In Varsselder vindt 1 september Huntenpop plaats, en op dezelfde dag is het Zeumerpop in Zeumeren. "Beide festivals hebben grote namen op het programma staan", vertelt Otto van Maanen, Gewestelijk projectleider Evenementen. "Huntenpop heeft de Haagse band Di-rect als publiekstrekker. Tijdens Zeumerpop wordt het publiek getrakteerd op een optreden van Within Temptation. Bovendien zal Peter Koelewijn in Zeumeren acte de presence geven." Naast veel muzikaal spektakel is er op beide evenementen nog veel meer te doen. Zo kun je tijdens Huntenpop bungee jumpen, treden er diverse straattheaterartiesten op en is er een markt. Ook Zeumerpop heeft een festivalmarkt en sluit af met vuurwerk. Op www.huntenpop.nl en www.zeumerpop.nl is meer informatie te vinden over beide evenementen.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 12