Heineken la Carte uitgebreid Deze maand ontving de redactie weer een aantal originele foto's, ingezonden door (oud-)collega's of consumenten, gemaakt in verschillende landen. In januari 2002 is CAO a la Carte van start gegaan. CAVO a la Carte bestaat al een paar jaar langer. Per januari 2003 worden CAO en CAVO a la Carte samengevoegd tot één Heineken a la Carte. Daarnaast worden ook de doelen uitgebreid met Fietsproject en Sparen voor langdurig verlof. Een projectteam uit verschillende disciplines heeft gewerkt aan de uitbreidingen van Heineken a la Carte. Sparen voor langdurig verlof Heineken a la Carte op uw huisadres Vers van't Vat, juli 2002 9 fteine'iten Op wintersport kwam Damian Dabkowski, werkzaam bij Heineken in Libanon, Heineken en Pepsi zelfs op de piste tegen. Miranda Geertman (HTS, EFI) zag deze grote Heineken- container op Bonaire, Nederlandse Antillen, staan. Toen Herman Kokshoorn uit Waddinxveen, werkzaam op de afdeling Verpakken in Zoeterwoude, in januari dit jaar een bezoek bracht aan de Ierse hoofdstad Dublin, kwam hij deze opmerkelijke Heineken-reclame tegen. Een spoorbrug over de rivier Leffy, die de stad in tweeën splitst, is er compleet mee bedekt! Tekst Anneke Ubbink Alle medewerkers die op de fiets naar het werk (willen) komen en voldoen aan bepaalde criteria, kunnen via Heineken extra voordelig eens in de driejaar een fiets verkrijgen! De fiscus heeft een maximaal vrijstellingsbedrag van 749,- vastgesteld voor het totale fietspakket (fiets, verzekering en fietsbonnen). Met het nieuwe Heineken a la Carte-systeem levert u bronnen (bruto vakantiegeld, salaris of ploegentoeslag) in, in ruil voor het fietspakket. Met de Heineken a la Carte van 2003 wordt het ook mogelijk te sparen voor langdurig verlof, een zogenoemde sabbatical. Als bronnen hiervoor kunt u bruto jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en ploegentoeslag) of bruto tantième inzetten. Hiervoor wordt een speciale spaarrekening geopend. Ook is het mogelijk om vakantie- en/of ATV-dagen, dan wel overuren in te zetten. Tijd wordt dan omgezet in geld en op een speciale spaarrekening gestort. Jaarlijks kunt u maximaal tien procent van uw bruto jaarsalaris sparen. Rond half september ontvangen alle medewerkers van Heineken in Nederland een informatiepakket Heineken a la Carte met een deelnameformulier. *Mits de fiscale regels niet wijzigen

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 9