Bedankt Bahamas Nederlandse Antillen La Réunion Polen Terugkeer vanuit het buitenland Polen Detacheringen Thailand De heer R.J.J. Voorn, general manager bij de Antilliaanse Brouwerij N.V. in Willemstad, Nederlandse Antillen, is per 1 juni 2002 benoemd tot managing director bij Commonwealth Brewery Ltd. in Nassau, Bahamas Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen. De heer L.L. van der Borght, international marketing manager Amstel in Amsterdam is met ingang van 1 augustus 2002 benoemd tot general manager bij de Antilliaanse Brouwerij N.V. in Curasao op de Nederlandse Antillen. De heerJ.W. van Wensem, international business manager Personal Draft System bij Heineken Export Group op Schiphol WTC, is per 1 juli 2002 benoemd tot area export manager bij Heineken Trading in Curapao op de Nederlandse Antillen. De heerj. van 'tHoff, marketing manager Horeca bij Heineken Export Group op Schiphol WTC, is per 1 juli 2002 benoemd tot area export manager bij Heineken Trading in Curasao op de Nederlandse Antillen. De heer R.A. Segers, packaging manager bij Heineken Export Group op Schiphol WTC is per 1 juli 2002 benoemd tot area export manager St. Maarten bij Heineken Trading in Curapao op de Nederlandse Antillen. De heerE.A. Botterman, momenteel general manager van Brasseries de Bourbon S.A. op lie de la Réunion, is per 1 september 2002 benoemd tot deputy director van de Cluster Africa/Middle East te Amsterdam. Hij volgt hiermee de heer N.A. Vervelde op. De heer Botterman wordt opgevolgd door de heer I. Schuringa. De heer L.C.J. Evers, momenteel department manager Supply Chain Services binnen Heineken Technical Services, is per 1 september 2002 benoemd in de functie Supply Chain manager Poland binnen Zywiec S.A. in Warschau. De heer H. van Rooijen, momenteel Supply Chain manager Poland binnen Zywiec S.A. te Warschau, is per 1 oktober 2002 benoemd tot department manager Corporate Purchasing binnen Heineken Technical Services. De heer A. van der Est is met ingang van 1 juli 2002 gedetacheerd als Mechanical Installation manager bij Thai Asia Pacific Brewery C. Ltd. te Bangkok in Thailand, voor een periode van acht maanden. Piet en Janie Soeverijn (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Mellegers uit Hoofddorp (55-jarig huwelijk) Joke en Teun Dikken uit Zoeterwoude (25-jarig huwelijk) Maartje en Toon Lange uit Hoek van Holland (60-jarig huwelijk) Henk en An Goudberg uit Zeist (40-jarig huwelijk) Arie en Rina Niemeijer-de Kreek uit Rotterdam (60-jarig huwelijk) Na 38,5 jaar werken bij Amstel/Heineken en het bereiken van de leeftijd van 60 jaar, ben ik op 28 april de VUT ingegaan. Ik kan u zeggen dat dit niet stilletjes is verlopen. Na te zijn ontvangen met bloemen en koffie, barstte het feest pas echt los. Om dit allemaal te verwoorden zou ik een hele pagina kunnen vullen, wat ik maar niet doe. Maar voor degenen die niet konden komen, kan ik wel zeggen: jullie hebben heel wat gemist. Het was een onvergetelijke middag waar we nog lang en met plezier op zullen blijven terugkijken. Daarom willen wij iedereen en in het bijzonder degenen die deze middag tot een onvergetelijke hebben gemaakt bedanken. Dank aan alle belangstellenden vanuit Zoeterwoude, Den Bosch, gepensioneerden, de niet-actieve collega's (vutters) en alle leveranciers. Dank voor de vele cadeaus die we hebben mogen ontvangen. Als laatste wil ik de mensen van het Ontvangstgebouw bedanken voor de goede verzorging van de drankjes en hapjes. Sorry dat het wat laat is geworden. Fred Kristel Op deze manier wil ik collega's, oud-collega's, teamleiders en de afdeling Personeelszaken bedanken voor de manier waarop men aandacht heeft besteed aan mijn 25-jarig jubileum bij de Heineken Brouwerij in Den Bosch. Het geheel was verrassend en vormde een onvergetelijke dag. Ook de steun die wij kregen tijdens de ziekte van mijn vrouw was hartverwarmend en steunde ons enorm. Nogmaals van harte bedankt! De heer H. Bruijns Donderdag 25 april heb ik, na ruim 40 jaar bij Heineken te hebben gewerkt, afscheid mogen nemen. Ja, dan mag je met de VUT, zoals dat heet. Nou ik kan u vertellen, dat valt dan toch niet mee. Maar als je een receptie krijgt aangeboden waar zoveel klanten, collega's, vrienden en zakenrelaties op af komen, doet datje zieltje wel goed. Wat 'n mensen en wat 'n muzikale omlijsting. Graag wil ik dan ook mede namens mijn vrouw Joke, de kinderen en kleinkinderen iedereen bedanken, die deze voor mij bijzondere dag tot een groot feest hebben weten te maken. Ook wil ik iedereen bedanken voor de prachtige bloemen, cadeaus, kaarten en brieven die wij op deze dag hebben mogen ontvangen. Het liefst hadden wij u persoonlijk willen bedanken, maar u zult begrijpen dat dat niet mogelijk is. Maar ik kan u verzekeren: het was voor ons een geweldige dag. Bedankt! Frans en Joke van der Wallen, kinderen en kleinkinderen Al jullie steunbetuigingen waren voor Ruby een troost tijdens haar ziekbed. Wij danken jullie voor jullie hartverwarmende medeleven bij haar overlijden. Het ga jullie goed. Familie Van Venetiën r ll'if li' O» i O i I Vers van 't Vat, juli 2002 31

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31