Heineken Hengelsportdag Afscheid J.T.J, van den Brink, receptie 5 september Na een dienstverband van ruim 31 jaar neemt Jan van de Brink afscheid van Heineken, maar niet voordat hij u de hand heeft geschud. Begin dit jaar besloot Jan om nog minstens een jaar bij te tekenen. Maar door veranderingen in de privé-sfeer werd het opeens erg begrijpelijk dat Jan voor de Top/VUT-regeling koos, toen de formulieren op de deurmat vielen. Daardoor kwam er een abrupt einde aan het werken bij Heineken. Maar 5 september krijgen we alsnog de kans om deze periode op waardige wijze af te sluiten. De receptie wordt gehouden in de unit Utrecht, Hoofdveste 12 te Houten. Niet ver van de plaats waar Jan ruim 31 jaar geleden in dienst trad bij Vrumona. Na de overname van Vrumona werd Jan biermonteur. In al die jaren heeft hij de techniek en de markt zien veranderen, maar hij groeide mee en was een geziene 'gast' in de vele horecabedrijven die hij bezocht. Jan toonde zijn vakmanschap en vertegenwoordigde onze afdeling op een meer dan Heineken waardige wijze. Graag zou Jan iedereen waar hij mee, of voor, heeft gewerkt ontmoeten op zijn afscheidsreceptie om even bij te praten en oude herinneringen op te halen. Tot ziens in Houten. Visliefhebbers opgelet: 7 september 2002 vindt de jaarlijkse Hengelsportdag plaats bij Heineken Den Bosch. Wie mee wil vissen, kan zich opgeven via e-mail of interne post bij Jos Geerts (MEV Den Bosch) of bij Co van de Weijenberg (DCS Den Bosch). Vermeld hierbij uw privé-adres. U krijgt dan tijdig per post nadere informatie toegestuurd. Vers van 't Vat, juli 2002 29 1 is' s| Si! i5 r

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 29