Afscheid J.P. Goderie, receptie 29 augustus 25-jarig jubileum F.N.Tjaarda, receptie 4 september Afscheid A. van Wijk, receptie 9 augustus Na 42 jaar neemt Jan Goderie op donderdag 29 augustus afscheid van Heineken. Het 25-jarig jubileum: een mooie aanleiding om een biertje te drinken. Arie van Wijk neemt afscheid van Vrumona. Arie kwam 24 maart 1975 in dienst bij Vrumona als heftruckchauffeur. Na enkele jaren kwam Arie op de vuiltruck terecht waar hij zeer gedreven en gemotiveerd zorgde voor het gescheiden afvoeren van de afvalstroom, zoals etiketten, prb-flessen, glas, doppen, enzovoort. Ook zorgde Arie er samen met zijn collega's voor dat de afvallimonade werd gestort en de emballage weer netjes werd opgeruimd. Arie heeft laten zien dat hij een goed lid is van de 'Vrumona-familie'. Op 9 augustus, enkele maanden vroeger dan verwacht, neemt Arie graag in het bijzijn van zijn collega's afscheid van Vrumona. U bent vanaf 15.00 uur van harte welkom in het bedrijfsrestaurant. Jan is 1 augustus 1960 in dienst getreden bij Drankenhandel Priem in Breda. Deze drankenhandel is 1 januari 1974 samengevoegd tot Priem-Elris en later overgegaan naar Heineken. In de navolgende jaren was Jan vertegenwoordiger voor Heineken in de horeca van West-Brabant. Iedereen daar kent Jan dan ook! Na 42 jaar in het Bredase en omgeving te hebben gewerkt, neemt Jan afscheid in verband met het bereiken van de Top/VUT-leeftijd. Iedereen is hierbij uitgenodigd voor de receptie die vanaf 16.30 uur wordt gehouden in ontvangstruimte De Cour van de unit Etten-Leur, Munnikenheiweg 54. Jan zou het zeer op prijs stellen als zijn (oud-)collega's op zijn receptie aanwezig zijn. De werkzaamheden van Francis Tjaarda bij Heineken staan veelal in het teken van (externe) communicatie. Francis kwam 16 augustus 1977 in dienst als secretaresse hoofd Public Relations. Na de opsplitsing van de Nederlandse en internationale PR-activiteiten is zij vervolgens benoemd tot perschef bij Corporate Public Relations, om na een aantal jaren tot hoofd van die afdeling te worden benoemd. In 1989 is deze functie verder aangevuld met een aantal werkzaamheden ten behoeve van het Concernsecretariaat. Sinds 1995 is Francis secretaris Raad van Bestuur en geeft zij (indirect) leiding aan de afdeling Facility Management Corporate Office. In verband met haar 25-jarig jubileum wordt er 4 september om 17.00 uur een receptie gehouden op de Molenzolder in Amsterdam. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28