Crystal Cl geeft zijn fris nieuwe din Het frisdrinkend publiek is wispygpg; Het is voor een frisdrankfabrikant dan ook erg belangrijk om snel in te spéWTOp nieuwe trends, zeker als je de 'moordende' concurrentie een stap wilt voorblijven. Crystal Clear was toe aan een krachtiger, frissere en natuurlijker JBH uitstraling. Nieuwe etiketten en een nieuwe tv-commercial geven daaraan vorm. Deze maand ontving de redactie weer een aantal originele foto's, ingezonden door (oud-)collega's of consumenten, gemaakt in verschillende landen. Tekst Wilma Gertenaar commercial is dit gegeven verder uitgewerkt. We zien een vrouw staande in een waterval een flesje Crystal Clear openen en met plezier opdrinken. In het volgende beeld wordt echter duidelijk dat de vrouw niet werkelijk in de waterval stond, maar dit door het drinken van Crystal Clear wel zo beleefde. Door de tegenstelling tussen werkelijkheid en gevoel wordt de frissensatie van Crystal Clear nog eens extra onderstreept. De nieuwe commercial is inmiddels op televisie te bewonderen. De etiketten zijn een stuk opvallender geworden en zien er nu, met de afbeelding van echte vruchten, nog aantrekkelijker uit Bovendien vermeldt het etiket dat er maar 2,5 calorie irt een glas Crystal Clear zit, een extra voordeel voor de vele mensen die het caloriegebruik willen beperken. De oude commercial verbeeldde de ultieme natuurlijke frisheid door middel van een waterval. In de nieuwe Tijdens zijn vakantie in Colombia Deze foto werd door Gerard van zag Erwin Mutsaers uit Tilburg der Heiden uit Hazerswoude (Heineken Brouwerijen Den Bosch) gemaakt op Cuba, toen hij op weg deze enorme Heineken-fles op een was van Camagüey naar Santa gebouw in de straten van Bogota. Lucia. De heer Arnoudse kwam tijdens zijn motortoer door Noord- Frankrijk een Franse Horeca Tapservice 'in actie' tegen. Wim van Wijk uit Aronsveld was in februari 2002 op vakantie op het Spaanse vakantie-eiland Gran Canaria, toen hij daar een Heineken-blikactie tegenkwam. Vers van 't Vat, juni 2002 9

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 9