Vers van 't Vat, juni 2002 19 24 10 12 Bestuurder FNV Toon Wennekens Heineken is, als gevolg van de afspraken die bij het project 'Modernisering Sociaal Beleid' zijn gemaakt, gestart met het project 'CAO voor de toekomst'. Wat doet een collection manager? Een groot deel van de collectie bestaat uit het beeld en geluid dat Heineken de afgelopen honderd jaar heeft voortgebracht. Brand bier sponsort dit jaarlijkse muziekevenement "Bij het openen van de tent vallen de eerste zonnestralen binnen en hebben de vogels de 'macht der decibellen' tijdelijk weer overgenomen." Heineken Studentenservice Casper Vernooy bezorgt sinds 1998 elke maandag bier en frisdrank bij Groningse studentenhuizen. Een middag op stap met een studentenleverancier. Heinekenprijs voor de Kunst Velddag Groene Fles Heineken Oldtimer Toertocht Niet-actieventochten Hei Society 8 26 27 Het biermoment van Klaas Schotanus 32 Chrystal Clear Geflitst 9 Afdelingsportret: Servicepunt 14 Momentopname 16 Goed Vaatje: eetcafé Faubourg St. Jacques 18 Opening unit Deventer Amsterdamse plannen 22 Geachte Consumentenservice Heineken Zomer Trophy Strip 23 't Is eigenlijk net voetbal! Het gaat erom de fundamenten te veranderen: de juiste mensen op de juiste plek zetten, in een nieuwe organisatie. Colofon *>i it Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B.V. en verschijnt twaalf keer per jaar Uitgave afdeling Communicatie Hoofdredactie Marianne Huybregts Productie Wilma Gertenaar en Lasswell Communication Events, Noordkade 42 2741 EW Waddinxveen, tel. 0182-623066 versvanhetvat@lasswell.nl Vormgeving Rense Partners, Den Haag Oplage 10.500 Druk Offset Service, Valkenswaard Vers van 't Vat, juni 2002 3

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 3