Hans Saegaert, werkzaam b\j Magazijn Eenmalig Verpakken by Heineken Den Bosch, vierde donderdag 30 mei zijn 25-jarig jubileum. De Cambrinuskelder was de plek waar familie, vrienden en collega's samen met Hans het feestje vierden. Zijn vorige teamleider Hans Voermans sprak, na een welkomstwoord, de jubilaris toe. "Gefeliciteerd met 25 jaar Heineken. Zeker in deze tijd is het een knappe prestatie om zo lang voor dezelfde werkgever te werken. Je werkt altijd met veel energie en ook dat is een knappe prestatie. Het is goed om jou erbij te hebben en ik hoop dat je nog lang blijft." Arjan Groenendijk was 14 mei in gezelschap van zijn vrouw, kinderen en andere familieleden om zijn afscheid van Heineken in de Van Swietenzaal in De Hooiberg te vieren. Het werd een intiem feestje! Hij werd toegesproken door Luuk van Doornik, die onder meer zijn beginperiode in Rotterdam de revue liet passeren. Vervolgens nam Arjan het woord en bedankte alle aanwezigen voor hun komst. Er waren (oud-) collega's en leveranciers aanwezig, die Arjan op een informele wijze het allerbeste kwamen toewensen. Na ruim veertig dienstjaren is het voor Arjan en zijn vrouw tijd om te genieten van een welverdiende vakantie. Woensdag 8 mei werd het 25-jarig jubileum van Hans van Berlo gevierd in de ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Helmond. Hans werd samen met zijn familie ontvangen door de heer De Mol, waarna deze in zijn speech de loopbaan van de jubilaris beschreef. Hans heeft altijd een goed contact met de klanten onderhouden. Hierover werden dan ook diverse anekdotes verteld. Ook werd de vrouw van Hans in het zonnetje gezet. Na het officiële gedeelte mocht hij vele felicitaties in ontvangst nemen van collega's en oud-collega's. Hans, die een groot voetballiefhebber is, moest daarna zijn aandacht verdelen over de vele gasten en de voetbalinterland die in een naastgelegen ruimte op televisie te volgen was. Vrijdag 17 mei is in Alkmaar het 25-jarig jubileum gevierd van Bertus van 't Voort. Het was een gezellige receptie waarbij geen van de genodigden het heeft laten afweten. Cor Sonnema (groepsleider Logistiek) bood namens het voltallige personeel een royale cadeaubon aan voor een van Bertus' vele hobby's: computeren. De bon was op ludieke wijze verpakt in een doos met uien, zeker niet Bertus' lievelingskostje, en werd aangeboden na een komische toespraak met de nodige anekdotes. Namens de directie werd een fles champagne aangeboden met bijbehorende brief. Bertus had zijn vrouw, twee dochters en zijn oma meegenomen om de feestvreugde te vergroten.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28