Op de vier dinsdagen in mei vond het jaarlijkse uitstapje voor de oud-medewerkers van Zoeterwoude plaats. De reis ging naar de mooie havenstad Vlissingen onder het motto 'Heineken naar de Zee en Piraten'. Bij restaurant Grevelingen aan het Grevelingenmeer kwamen de bussen uit Zoeterwoude en Rotterdam al vroeg samen en was er koffie met gebak. Vervolgens zette het gezelschap koers naar Vlissingen, waar de groep bij het Arsenaal door een heuse piratenkapitein werd ontvangen en een Zeeuwse koffietafel kreeg aangeboden. Speciaal voor Heineken werd een 3D-film vertoond over de ondergang van een piratenschip, inclusief regen en wind. Om weer een beetje op te drogen, maakte de groep een stadstoer per paardentram. Aan het eind van de middag ging de reis verder naar Nieuwdorp, waar in een oude verbouwde herenboerderij werd genoten van een diner en een gezellige avond met veel muziek. In de bus terug kreeg iedereen nog een aandenken aan deze geslaagde dag. De anders-actieven uit het Noorden des lands bezochten onze hoofdstad Amsterdam. Onderweg genoot het gezelschap van koffie met gebak, waarna de reis verder ging naar het eerste reisdoel: de Heineken Experience. Dit bezoek mocht uiteraard niet ontbreken aan deze dag! Iedereen genoot met volle teugen van de rondleiding en een lekkere lunch. Vervolgens werden de highlights van Amsterdam bezichtigd vanuit een rondvaartboot, die de groep door de grachten voer. Na afloop kreeg het gezelschap een diner dansant aangeboden in La mère Anne in Oudendijk. Een gezellige dag, die mede door het weer een enorm succes is geworden.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 26