onderscheiden tijdens Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik hierbij iedereen bedanken voor de geweldige afscheidsreceptie die 13 maart voor mij was georganiseerd. Het is voor mij een dag geweest om nooit te vergeten, het was in één woord, geweldig! Het is voor ons een groot afscheidsfeest geworden. Daarom wil ik, alle collega's, oud-collega's, medewerkers van Heineken Brouwerijen Haaglanden en iedereen van Heineken/Vrumona bedanken voor de vele cadeaus en de getoonde belangstelling. Het was echt hartverwarmend. Heineken zal ik nooit vergeten, en iedereen veel succes in de toekomst bij Heineken. Aad Rust Langs deze weg bedanken mijn vrouw en ik eenieder die heeft bijgedragen aan de zeer fijne receptie ter ere van mijn 37,5-jarig jubileum. Het was bijzonder gezellig en een hele ervaring, de grote opkomst van zowel (oud-)collega's als horecarelaties en onder het genot van een drankje en een hapje samen te zijn. Heel hartelijk dank voor de mooie cadeaus en ik hoop in de toekomst op dezelfde prettige manier samen te mogen werken als in de afgelopen jaren. Wim de Goeij Na een periode van 29 jaar bij Drankenhandel Midden-Brabant en 2,5 jaar bij de Heineken Brouwerij in Den Bosch, was voor mijn vrouw en drie kinderen en mijzelf, woensdag 27 maart de dag om de afscheidsreceptie te mogen vieren, om 1 april met de VUT te gaan. De familie, vrienden en kennissen werden eerst verwelkomd met een excursie door de brouwerij met aansluitend de receptie. Vanaf dit papier veel dank aan de directie en het personeel Midden-Brabant en Heineken Brouwerij collega's. Een speciaal woord van dank aan de heer Jan Feijer, voor de hele goede begeleiding en organisatie. Mooie bloemen en cadeaus, nogmaals bedankt. Leef nog lang, gezond en gelukkig. Houdoe. Namens de vrouw en kinderen van Summeren, Gerrit van Summeren De heer Vuursteen hield vrijdag 26 april zijn interne afscheidsreceptie in De Molenzolder van de Heineken Experience te Amsterdam. Vele medewerkers en oud-medewerkers van Heineken waren aanwezig om samen met de op 25 april afgetreden voorzitter van de Raad van Bestuur het glas te heffen. Tijdens deze afscheidsreceptie is de heer Vuursteen benoemd tot Commandeur in de Orde van Oranje Nassau. Hij ontving de daarbijbehorende versierselen van demissionair Minister van Economische Zaken, mevrouw A. Jorritsma, in aanwezigheid van de heer F.C. Dales, burgemeester van Breukelen. De heer Vuursteen trad in 1991 in dienst van Heineken N.V. als lid van de Raad van Bestuur, een jaar later volgde zijn benoeming tot vice-voorzitter en in 1993 werd hij benoemd tot voorzitter. Gelukkig neemt de heer Vuursteen niet helemaal afscheid van Heineken. Hij is 25 april 2002 benoemd als lid van de Raad van Beheer van Heineken Holding.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31