Geboorten In memoriam Huwelijk Overleden Bedankt Rectificatie Zoeterwoude Amsterdam Schiphol Heineken Brouwerijen Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Fleur, dochter van dhr. E.J. van Willegen (Verpakken) Froukje, dochter van dhr. P.J. Blom (HTS) David, zoon van mw. R.E. de Zwart en dhr. A.C.M. Oomen (Bunnik) Boris, zoon van mw. M. Ballast (HBS) Danny, zoon van dhr. A. Wellner (Facility Management Garage) en mw. S. Wellner-Heyne (Corporate Marketing) Bas en Ties, zonen van mw. A.M. Docter-Bijvoet (Export Marketing Department) Nikki Catharina Johanna, dochter van dhr. M.R. Lammerts van Bueren (Export Management Europe/Duty Free) Wick, zoon van dhr. L.A. van Meurs (Export Informatisering) Sven, zoon van dhr. J.RA. Laene (HB Brabant-West) Mw. FA. Lodewijk (P&O Administratie) met dhr. H.P. Zandvliet Mw. W.M.A.M. van Diemen (Information Services) met dhr. R. Gals Mw. E.C.G. Lentjes (HB Nijmegen) met dhr. R. Bosveld De heer JA.A. van der Voort (86) is 12 april 2002 overleden. Hij trad 31 maart 1964 in dienst bij Heineken België en ging 1 maart 1981 met pensioen. De heer J.B.R. Schwietert (72) is 13 april 2002 overleden. Hij trad 1 juni 1961 in dienst te Rotterdam en ging 1 augustus 1992 met pensioen. De heer F.H. Nix (69) is 20 april 2002 overleden. Hij trad 20 mei 1954 in dienst bij Brand en ging 1 juli 1997 met pensioen. De heer H. van Gendt (78 jaar) is 1 mei 2002 overleden. Hij trad 2 januari 1961 in dienst te 's-Hertogenbosch en ging 1 november 1988 met pensioen. Met verbijstering, ongeloof en verslagenheid namen wij kennis van het bericht dat Jan Sloos op dinsdagavond 9 april plotseling op 49- jarige leeftijd is komen te overlijden. Bij Heineken heeft Jan in de afgelopen 23 jaar gewerkt in een diversiteit aan functies en projecten op het gebied van personeelszaken, logistiek en inkoop. Recent was Jan werkzaam als vervoerscoördinator bij de afdeling Planning Control HNBS. Met het overlijden van Jan verliezen wij een fijne en toegewijde collega, wij zullen met name zijn humor en organisatietalent gaan missen. Jan was een levensgenieter en heeft in zijn vroegtijdig en abrupt afgebroken leven met volle teugen genoten van zijn gezin, de sociale contacten binnen en buiten Heineken en van de andere goede dingen in het leven. Wij hopen dat zijn vrouw Rita, kinderen en naaste familie daar troost en kracht uit kunnen putten om dit grote leed te dragen. J. van Smirren, manager P&C HNBS Mijn afscheid bij Heineken na 36 dienstjaren op 5 maart 2002 is voor mij en Lenij een onvergetelijke dag geworden. De prachtige cadeaus, bloemen, planten et cetera waardeer ik ten zeerste. Vrienden, familie, collega's, oud-collega's en relaties hebben de moeite genomen om ons een hand te schudden op de door Heineken aangeboden receptie. Hartelijk dank aan allen. Han Knijnenburg De verrassingen begonnen allemaal donderdagmorgen 14 maart 2002. Die dag werd afgesloten als mijn laatste werkdag, en dat na een paar gezellige uurtjes in De Cambrinuskelder met mijn collega's. Op vrijdag 15 maart 2002 werden we netjes opgehaald met de taxi, waarna het hele gezin feestelijk bij Heineken werd ontvangen met koffie en gebak. Toen we naar De Cambrinuskelder werden begeleid, werden we daar met applaus ontvangen en begon de receptie. Ik wil iedereen nogmaals hartelijk bedanken! Ook de mensen van de beveiliging en niet te vergeten de fotograaf. Alle mooie momenten van de receptie zijn gelukkig op video opgenomen door mijn schoondochter, zodat ik alles rustig terug kan zien, en geloof me: ik zal veel kijken!! Groetjes en tot ziens, Jan Meijer De avond van mijn receptie vloog voorbij en mijn familie en ik willen de firma Heineken en iedereen die belangstelling heeft getoond en deze dag voor mij tot een onvergetelijke hebben gemaakt, van harte bedanken. Peter Peeters In Vers van 't Vat 4 is bij het artikel 'Er zijn mensen die zeggen wat er leeft' per abuis de naam Hans de Jong, in plaats van Hans de Vos vermeld. Onze excuses hiervoor. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 30