Onder grote belangstelling van familie, vrienden, collega's en oud-collega's heeft Piet Groenendijk 17 april zijn 25-jarig jubileum gevierd. In zijn toespraak schetste Joop Knuist Piets lange loopbaan, waarin hij regelmatig van functie wisselde, voornamelijk binnen Logistiek. Op verschillende manieren werd Piet in het zonnetje gezet: van een damesparade met spandoek van Piet, een sketch en humoristische video-opnames over zijn kenmerkende eigenschappen, tot een optreden van al zijn collega's in een vrije bewerking van zijn favoriete Feyenoord- song. Het festijn werd op een gezellige en ongedwongen manier afgesloten onder het genot van een goed glas bier. Ondanks de verkeerschaos die de wegen naar 's-Hertogenbosch verstopte, was het druk bij Cor Scheepens afscheid tijdens zijn receptie vrijdag 26 april. Na 40 jaar nam Cor afscheid van Heineken. Daar bleef het niet bij, want hij ontving die week ook nog eens de 'Bossche Vriendschapsbol'. De receptie begon met de uitreiking van Pietertje Pils door Godfried Meijer, de Bossche brouwerij manager. Godfried noemde het heel bijzonder dat Cor zich zo sterk ontwikkeld heeft. Hij begon als elektricien en neemt afscheid als montageleider Vernieuwen. Naast Pietertje Pils en de andere cadeaus kreeg Cor de laatste 'Heineken-vinding': een PetSet met mobiele telefoon, zodat hij veilig kan telefoneren op de fiets. mji- m ■- m brandweer en hiervoor beloond met een plaquette en een brandweerhelm. Na al deze lovende woorden werd het tijd voor een biertje en een hapje. Johan werd tijdens de receptie overladen met cadeaus, waaronder vele flessen drank. Hij kan hiermee het eerstkomende jaar vooruit!!! Ook Trix werd niet vergeten en in de bloemetjes gezet. Nadat, na een hele gezellige receptie, uiteindelijk de laatste gasten waren vertrokken, gingen Johan en zijn familie samen met een aantal directe collega's naar Odijk. Daar werd de avond afgesloten met een gezellig en ontspannen diner. Daarmee was een hele gezellige en geslaagde dag tot een einde gekomen. Op 18 april nam Johan Groenendijk afscheid van Vrumona. Na, op 29 maart in informele kring op de afdeling zijn afscheid gevierd te hebben, was het nu tijd voor het officiële gedeelte. Om 'in stijl' afscheid te nemen, werden Johan en zijn drie kleinkinderen van huis opgehaald door de brandweerauto. Met gillende sirenes kwamen zij rond 16.00 uur het terrein van Vrumona opgereden, gevolgd door zijn vrouw Trix, drie kinderen en schoonzoon. Daar werden ze opgewacht door Philip de Ridder en een aantal naaste collega's. In klein gezelschap werd op de kamer van Philip koffie met gebak genuttigd. Zo rond 16.30 uur werd het lawaai vanuit de ontvangstruimte zo oorverdovend dat werd besloten naar beneden te gaan. Daar was het al volgestroomd met vele (ex-) Vrumonianen en andere genodigden. Na door iedereen begroet te zijn, werd Johan toegesproken door Philip de Ridder. Tot verrassing van iedereen begon dit bij zijn sollicitatiebrief aan Vrumona! De Kern van zijn toespraak was dat we met het vertrek van Johan niet alleen een fijne collega kwijt zijn, maar ook een enorme bron van kennis. Aansluitend werd het woord gegeven aan Martin Stam. Aan de hand van een speciaal voor Johan gemaakte cartoon werden Johans speciale kenmerken doorgenomen. Dit soms tot grote hilariteit van herkenning door de aanwezigen. Tot slot werd Johan nog toegesproken door Nico de Bruijn van de brandweer. Johan werd uitgebreid bedankt voor zijn inzet bij de Vrumona- Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28