25-jarig jubileum A. van der Logt, receptie 27 juni Afscheid P.D. Waagmeester, receptie 1 juli 25-jarig jubileum S.C. van Wijk, receptie 27 juni Na een dienstverband van bijna 35 jaar neemt Piet Waagmeester 1 juli afscheid van Heineken. Heineken Nederlands Beheer Alweer 25 jaar is Ans van der Logt in dienst bij Heineken, genoeg reden voor een gezellige receptie. Hij wijkt voor niets, met een gesnorde glimlach pakt hij van alles aan, zoals het organiseren van personeels- feestjes, sportdagen en de begeleiding van presentaties en seminars. Ans begon als terminaliste op de afdeling Administratie, toen zij 1 juli 1977 in dienst trad in Amsterdam. Drie jaar lang hield ze zich bezig met het boeken van facturen van Amsterdam naar Zoeterwoude. Vervolgens werd Ans algemeen medewerkster op de afdeling Public Relations. Na een jaar werd de afdeling opgesplitst in Corporate en Nederland. PR Nederland verhuisde naar Zoeterwoude en Ans bleef in Amsterdam waar ze bij de Reclame Servicedienst ging werken en de buitenreclame verzorgde. Dat heeft ze ongeveer acht jaar gedaan, waarna ze als secretaresse op de afdeling Marketing is gaan werken. Inmiddels werkt Ans binnen het Amstel Brand Team, waar ze zich met sponsoring en communicatie bezighoudt. Ter gelegenheid van haar 25-jarig dienstverband wordt een receptie voor Ans gehouden op 27 juni, vanaf 17.00 uur op De Molenzolder in Amsterdam. Simon van Wijk kwam 1 juni 1977 in dienst bij Heineken op de Centrale Verkoop-administratie te Rotterdam. Na wat bewegingen heen en weer (van Rotterdam ging hij naar Zoeterwoude en weer terug naar Rotterdam), is Simon vandaag de dag bij Facility Heineken Export op Schiphol een belangrijke factor voor het hoge kwaliteitsniveau van de dienstverlening. Men wil Simon er graag bij hebben. Voor velen is hij de garantie voor het slagen van een activiteit. Donderdag 27 juni vanaf 16.30 uur in 'Stars at Eleven' in het WTC-gebouw op Schiphol, is Simon ter ere van zijn 25-jarig dienstjubileum het middelpunt van een welverdiend feest. Een feest dat hij nu eens niet zelf mag organiseren. U bent allen van harte welkom, want voor Simon is het pas echt een feest als al z'n vrienden, vriendinnen en bekenden allemaal komen. Met ingang van diezelfde datum maakt hij gebruik van de VUT- regeling. Op 1 oktober 1967 startte Piet als vertegenwoordiger Thuisverbruik en na vier jaar maakte hij de overstap naar de afdeling Speciale Markten van de Export Group. Hoewel Piet alle daaropvolgende jaren binnen Export heeft gefunctioneerd, als laatste als sales representative Duty Free Travel Retail, heeft hij zijn blik bepaald niet tot Export beperkt. Vele collega's en externe relaties hebben Piet leren kennen als een Heineken-ambassadeur pur sang. Velen deden, vrijwel nooit tevergeefs, een beroep op Piets kennis van de organisatie. Vele (oud-) collega's en relaties worden dan ook verwacht op de afscheidsreceptie, die wordt gehouden op maandag 1 juli vanaf 17.00 uur in het Hulstkampgebouw, Maaskade 120, in Rotterdam. U bent allen van harte welkom.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 26