Afscheid M. Kooy, receptie 26 juni Afscheid R.E. Hofenk, receptie 27 juni Afscheid M.P. van den Aker, receptie 21 juni Na ruim 31 jaar neemt Rinus Kooy afscheid van Heineken, maar niet voordat hij iedereen gedag heeft kunnen zeggen. Na 36 jaar Heineken neemt Rob Hofenk afscheid en gaat met de VUT. Hij zal zich in zijn vrije tijd vast en zeker gaan bezighouden met zijn hobby: MG's. Marinus van den Aker, door zijn collega's Rinus genoemd, gaat gebruik maken van de VUT en neemt afscheid na 31 jaar Heineken. Vers van 't Vat, mei 2002 25 Voor Rinus wordt 26 juni een receptie georganiseerd. Vanaf 16.30 uur nodigt hij iedereen, en vooral zijn oud-collega's, uit om een biertje te komen drinken in de Van Swietenzaal in De Hooiberg te Zoeterwoude. Rinus trad 1 januari 1971 in dienst in Rotterdam op het Technologisch Centrum als algemeen medewerker op de afdeling Statistieken. Na een jaar werd hij leerling programmeur op de afdeling Automatisering, een afdeling waarmee hij in de loop der jaren naar Zoeterwoude is verhuisd en waarin hij verschillende functies heeft bekleed. Marinus begon 1 februari 1971 in Den Bosch als storingsmonteur, brouwerijbreed. Inmiddels werkt hij alweer 25 jaar op de afdeling Verpakken, waar hij tot zijn 55e jaar in ploegendienst heeft gewerkt. Zijn laatste dienstjaren werkte hij bij TSV in de onderhoudsploeg. Na 31 jaar is het voor Marinus tijd om afscheid te nemen van Heineken en zich te gaan bezighouden met zijn grote hobby: klussen. Zijn afscheidsreceptie vindt plaats op 21 juni vanaf 15.30 uur in De Cambrinuskelder. Hij zou het leuk vinden als zijn (oud-)collega's hem gedag komen zeggen. Rob begon zijn loopbaan bij Heineken bij Bouwbureau Horeca als rayonbouwkundige. Hij hield zich voornamelijk bezig met werkzaamheden ten behoeve van de Heineken Exploitatie Maatschappij N.V. In de loop der tijd is de functie bouwkundig adviseur gaan heten, eerst ressorterend onder het Heineken Bouwadviesbureau en per 1 juli 1996 rechtstreeks rapporterend aan de gewestelijk unitmanager Horeca. Inmiddels heeft de functie weer een andere naam gekregen, namelijk interieur adviseur. Toen Rob 1 juni 1966 in dienst kwam, begon hij in het oosten van het land. Eind 1969 verhuisde hij naar de regio Amsterdam en zijn laatste dienstjaren is hij in het gebied Alkmaar werkzaam geweest. Voor Rob is het tijd om afscheid te nemen, wat hij tijdens zijn receptie op 27 juni doet. Van 16.30 tot 19.30 uur is iedereen van harte welkom in De Mouthoek bij de Heineken Brouwerijen Alkmaar, om Rob gedag te komen zeggen.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 25