37,5-jarig jubileum en afscheid W.C.P.A.F. Scheepens, receptie 14 juni Afscheid J.Ch. Erenstein, receptie 19 juni Afscheid HJ. Schoenmaker, receptie 13 juni Hans Erenstein neemt afscheid van Vrumona, waar hij 28 jaar met veel plezier heeft gewerkt. Het Heineken-boek van Henk Schoenmaker gaat dicht. Hij maakt per 1 augustus gebruik van de Top-VUT regeling. Wim Scheepens viert dubbel feest. Hij was 9 mei 37,5 jaar in dienst en neemt 1 augustus afscheid van Heineken. Met de afspraak dat na enkele jaren overplaatsing naar Horeca Ontwikkeling zou volgen, startte Henk 1 mei 1974 in de Speciale Brigade Horeca, die toen onder leiding stond van Cees Voermans. Daarna volgden werkzaamheden als horecavertegenwoordiger (a.i.) in een aantal gebieden: Eindhoven, Noord- Limburg, de Veluwe en Drenthe. Op 1 juni 1977 volgde de overgang naar Horeca Ontwikkeling in Amsterdam, waar Henk naast Frits Hartman de tweede bedrijfsadviseur werd. Een aantal jaar later verhuisde de afdeling naar Zoeterwoude. Henk is vooral bekend in de zuidelijke provincies, waar hij gedurende vele jaren horecaondernemers heeft bijgestaan bij hun plannen of hen heeft behoed voor missers. Velen van ons kennen hem ook als entertainer, wanneer er op een cursuslocatie een piano voorhanden was. Zijn Heineken-boek gaat dicht, maar niet voordat wij afscheid van hem hebben genomen op donderdag 13 juni vanaf 15.30 uur op de unit Houten, Hoofdveste 12. U bent hierbij allen van harte uitgenodigd om Henk gedag te komen zeggen. Wim begon zijn Heineken-tijd in 1964 op de Heineken Brouwerij in Den Bosch op de afdeling Verpakken. Hij werkte daar aan de tapperij, tegenwoordig de vulmachine genoemd. Later heeft hij op die afdeling ook als kelder bierman gewerkt. In 1996 is hij via het project 'Mensen maken Heineken' op de afdeling Brouwen terecht gekomen als hygiënist. In zijn Heineken-tijd is Wim zeer actief geweest op muzikaal gebied. Hij is lid geworden van de Heineken Fanfare en later van de carnavalsvereniging 'Jeppers'. Wim wil graag zijn 37,5-jarig dienstverband samen met zijn afscheid vieren. Dit gebeurt op 14 juni in De Cambrinuskelder. Iedereen is vanaf 15.30 uur van harte welkom om Wim te feliciteren en alvast gedag te zeggen. Heineken Nederlands Beheer In verband met het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd, neemt Hans afscheid van Vrumona. Er komt dan een eind aan een dienstverband van 28 jaar. Hoewel Hans diverse functies binnen Vrumona heeft bekleed, is hij toch het meest bekend geworden als de secretaris van de Ondernemingsraad in Bunnik. Ter ere van zijn afscheid wordt woensdag 19 juni, vanaf 16.30 uur een receptie gehouden in de ontvangstruimte van Vrumona. Langs deze weg nodigen wij u allemaal van harte uit om Hans de hand te komen schudden en een drankje te komen drinken.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 24