The Bar Meent, Rotterdam Druk, gezellig en levendig. The Bar is in korte tijd uitgegroeid tot een horecaonderneming van formaat. Het is de enige uitgaansgelegenheid in Nederland waar je niet aan de bar hoeft te zitten om precies te weten wat er speelt. Via televisie en internet wordt je volledig op de hoogte gehouden van het wel en wee van de barkeepers en de teams waarvan zij onderdeel zijn. In The Bar voeren twee teams van barkeepers, het rode en gele team, competitie met elkaar. De barkeepers worden per week afgerekend aan de hand van populariteit en zakelijke successen. De bezoekers van The Bar en de kijkers thuis hebben hierin een beslissende stem. Uiteindelijk zullen er barkeepers afvallen tot alleen de beste overblijft. De strijd die zich tussen de twee teams afspeelt, garandeert de bezoeker een onderhoudende en swingende avond, waarbij je voortdurend heen en weer wordt geslingerd tussen geel en rood. In The Bar is Heineken duidelijk aanwezig. Natuurlijk onder de tap en in de Longneck's, maar ook met lichtbakken binnen en buiten, glaswerk en vilt. Je weet nooit wat je kunt verwachten in The Bar, dat was onmiddellijk na de opening al duidelijk. De opening op 18 april was al een evenement op zich. Een menigte had zich verzameld op de Meent, om het spektakel van dichtbij te bekijken. The Bar is zeven dagen per week geopend en zes dagen per week op tv. Beide teams organiseren twee keer per week een thema-avond. Er worden dan special events georganiseerd, dus kom langs en feest mee! Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 18