Vers van 't Vat, april 2002 4 10 12 14 19 Vertrekkend Raad van Bestuurslid Karei Vuursteen Zal Karei Vuursteen de onderneming gaan missen en wat Heineken NightLive! Site Heineken Experience 8 waren de hoogtepunten in zijn carrière bij Heineken? Nieuw Dagelijks Bestuur COR 9 Momentopname 16 Ronald Nixdorf Visitekaartjes met productkennis 18 "Zeker de hele dag bier aan het drinken?", is een dooddoener die vele Heineken-medewerkers vaak aanhoren, dit geldt zeker voor 'bierproever' Ronald Nixdorf. Nieuws van Vrumona Introductie Kriska 22 Goed Vaatje: De Kale Jonker 23 Nieuwe groene fles voor Heineken in Nederland Vele vormen van succes 24 Heineken kent in Nederland een nieuwe flesverpakking: de groene 25cl fles heeft zijn intrede gedaan. Geachte Consumentenservice Hein&Ken 25 Hei Society 26 Kosten besparen met zakenreizen Het biermoment van Frea Lodewijk 32 Travel heeft er het afgelopen jaar voor gezorgd, dat de kosten van het zakelijk reizen voor Heineken zijn verlaagd. Een Heineken-chauffeur onderweg Hoe ziet een dag eruit van een Heineken-chauffeur en wat komt hij onderweg allemaal tegen? Colofon N. Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B.V. en verschijnt twaalf keer per jaar Uitgave afdeling Communicatie Hoofdredactie Karin Willems Productie Wilma Gertenaar en Lasswell Communication Events, Noordkade 42 2741 EW Waddinxveen, tel. 0182-623066/ versvanhetvat@lasswell.nl Vormgeving Rense Partners, Den Haag/ Eden Design, Amsterdam Oplage 10.500 Druk Offset Service, Valkenswaard Vers van 't Vat, april 2002 3

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 3