10 vragen aan... Wat doe jij eigenlijk? Groene fles Travel Reportage De toekomst! Heineken [Beine*-1 Hdnek.j Heineken Nederlands Beheer Inhoud Hoe ziet de toekomst er uit voor onze Zoeterwoudse brouwerij? Gaat alles z'n gangetje en hebben we het de komende jaren voor elkaar? Wellicht een niet zo veel gestelde vraag door veel van de lezers van dit blad, maar toch een onderwerp dat ons op de brouwerij vrijwel dagelijks bezighoudt. Onze export groeit en wij hebben een uitstekende 'groene' brouwerij, met moderne apparatuur en nieuwe logistieke systemen om al onze klanten goed te bedienen. Wat wordt dan onze grootste uitdaging voor de komende jaren? Het is lastig om dit met weinig woorden uit te leggen, maar het komt er op neer dat we toch nog een aantal grote stappen moeten maken! De wereld om ons heen staat zeker niet stil, dus moeten wij nog beter presteren om voorop te blijven. 'Slimmer met minder', is wellicht de beste omschrijving voor onze taak voor de komende jaren! Binnen de brouwerij zullen we de accenten leggen op de effectiviteit van alle activiteiten. Onze manier van werken binnen alle afdelingen zal de vergelijking met onze beste 'concur renten' moeten kunnen doorstaan. Heineken bier vanuit Zoeterwoude zal naast de wellicht vanzelfsprekende kwaliteit en service, nog harder gaan knokken voor het behoud van een concurrerende prijs! Een uitdaging voor de komende jaren die wij met onze organisatie aankunnen! De 'Future Vision' voor Zoeterwoude begint vandaag! Wilbert Raaijmakers brouwerij manager Zoeterwoude

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 2