Fred van Milinkoper bij de afdeling Inkoop en Magazijn in 's-Hertogenbosch, vierde vrijdag 8 maart zijn zilveren jubileum by Heineken. Tijdens de gezellige receptie in De Cambrinuskelder, met veel (oud-)collega's en leveranciers, sprak Gé van Hartevelt namens de brouwerij. In zijn speech memoreerde hij dat Fred in 1976 bij Heineken begon als assistent-inkoper en dat hij nu als inkoper nog steeds op dezelfde afdeling werkt! Na Gé kwamen de collega's van inkoop aan de beurt. Zij belichtten de levensloop van Fred bij Heineken op muzikale wijze. Met het overhandigen van de cadeaus, Spaans/Nederlandse woordenboeken en koffers, werd het officiële deel van de receptie afgesloten en kon het feest beginnen. Waf een gigantische drukte tijdens het afscheid van Aad Rust op 13 maartI Haaglanden was echt qfgeladen. Het voltallige personeel vele klanten en collega's uit het gehele land waren gekomen om van deze man afscheid te nemen. Ruud Mieremet en Rem Keizer spraken hem en zijn vrouw Leny namens Heineken toe. De heer Joost Verhoef sprak lovende woorden namens Horeca Nederland, afdeling Delft. Het dankwoord van Aad was goed opgebouwd. Hij onderstreepte nogmaals dat elke afdeling onmisbaar is en het toch altijd op mensen aankomt, om van een bedrijf, een goed bedrijf te maken. Aan het slot van zijn dankwoord zette hij interieur-verzorgster, Sandra in de bloemetjes. Typerend voor Aad. Om te laten blijken hoe geliefd hij was, hebben verschillende afdelingen, zoals extern vervoer, verkooptelefonie en de werknemers van zijn voormalige drankenhandel, hem nog eens extra in het zonnetje gezet. De gezellige receptie werd bovendien verrast door een aubade van een muziekvereniging uit Delft. Thuis kan hij, nagenietend van zijn vele cadeaus en bloemen, trots zijn op zo'n drukke receptie! Jan Meijer nam vrijdag 15 maart afscheid van de Bossche Brouwerij waar hij vanaf 1975 heeft gewerkt. In 1979 vond hij zijn stek bij de postkamer, waar hij tot aan zijn afscheid werkte. Teamleider Jan Feijer bedankte hem: "Je hebt laten zien dat je voor hulp en service altijd bij jou terecht kon en dat is niet iets vanzelfsprekends." Jans carnavalsvereniging 'Veur Mekoar' speelde het 'Lang zal die leven' voor hem. En Jan's zoon en kleindochter zorgden voor een emotioneel moment in een liedje voor 'opa'. De grootste verrassing kreeg Jan echter toen een groep nonnen voor hem dansten. Het werd al met al een gezellige bijeenkomst, waarop Jan met veel plezier zal terugkijken. Vers van 't Vat, april 2002 29 Theun Papa kreeg 2 april een receptie aangeboden namens Heineken Brouwerijen Noord-Holland. Al 25 jaar is hij werkzaam als heftruckchauffeur. Binnen de unit een graag geziene collega. Hij werd, samen met zijn vrouw Ria, zoon en dochter, ontvangen met koffie en gebak op het directiekantoor in Alkmaar. Van 17.00 tot 19.30 uur waren vrienden, familie, collega's en oud-collega's aanwezig in de Mouthoek om samen met Theun een goed glas bier te drinken. Diverse cadeaus en mooie woorden gericht aan zijn adres zorgden ervoor dat Theun, samen met zijn familie, kan terugkijken op een bijzonder geslaagde middag.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 29