Het gehele Westland was uitgelopen om Han Knijnenburg (Heineken Brouwerijen Haaglanden) 6 maart de hand te schudden en qfscheid te nemen. Han was in het gezelschap van zijn vrouw, kinderen en drie kleinkinderen. Wat was het een feest! De toespraken werden door Frans van der Wallen en Remmert Keizer gehouden. Zijn collega, Mare Lagrouw, wenste hem ook heel veel geluk toe in goede gezondheid en overhandigde het cadeau namens het personeel Daarna volgde een hele lange rij met klanten, collega's en familie die Han het allerbeste toewensten. Hij was zo overladen met bloemen, planten en allerlei andere cadeaus, dat zijn eigen vrouw geen plaats meer had in de taxi. Peter Peeters (Heineken Helmond) en zijn gezin keken 8 maart voor de tweede maal gespannen uit naar wat hen te wachten stond. De eerste maal werd het feest geannuleerd door het overlijden van de heer A.H. Heineken. Nu was het toch zover. En het was geweldig. Talloze collega's, relaties, familie en vrienden kwamen Peter met zijn 25-jarig jubileum feliciteren. Mede dankzij twee muziekkapellen en een grandioos Tapa's buffet kon iedereen genieten. De eerste jubilarissen van 2002 kwamen vrijdag 8 maart bijeen op de Brand brouwerij voor een feestelijk huldiging en receptie. Het betrof Leo Hodiamont (met echtgenote Marlies) en Hub Kikken (met echtgenote Resy), die beiden deel uitmaken van de afdeling Filtratie, Verpakken en Intern Transport (FVIT) bij Brand Bierbrouwerij en 25 jaar in dienst waren. Heineken Nederlands Beheer Jan Willem Kroonen, unitmanager en tijdelijk ook manager FVIT ontving samen met Martin Fleurkens, manager Brouwen en Kwaliteitszorg, de jubilarissen in de Ouw Sjoel, met koffie en gebak. Vervolgens ging het gezelschap naar het Panhuys, waar vele actieve, bruisende niet-actieven, en collega's van horeca, CTD en Kelderbier present waren. Na een welkomstlied door het brouwerijkoor gaf ceremoniemeester Jack Wyers het woord aan Jan Willem Kroonen, die in chronologische volgorde eerst Leo Hodiamont en vervolgens Hub Kikken toesprak. Tot Leo, verwijzend naar de vele opleidingen die hij met succes afsloot: "Iemand die zoveel kennis tot zich heeft genomen en daarnaast buiten het werk ook zeer actief is geweest op vele fronten, moet volgens mij gewend zijn aan weinig slaap." Vervolgens richtte hij het woord tot Hub en Resy Kikken: "Hub, het heeft me nogal wat moeite gekost om iets over jou te weten te komen. Misschien typeert dat jou wel een beetje. Een hardwerkende, deskundige, flexibele collega, die weinig opvalt en weinig op de voorgrond treedt." Nadat Jan-Willem de jubilarissen voorzien had van de gouden speld en de dames van een fraai boeket, opende het bestuur van de personeelsvereniging de receptie, die uitgroeide tot een zeer plezierige samenkomst.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28