25-jarig jubileum H.M. Saegaert, receptie 30 mei Afscheid A.G.Visser, receptie 31 mei Afscheid J.J. de Winter, receptie 28 juni Hans Saegaert, in 1977 begonnen, en inmiddels 25 jaar in dienst bij de Heineken Brouwerij in Den Bosch. Dat is een feestje waard. Maar liefst op acht verschillende locaties is Arie Visser werkzaam geweest, in de vijfendertig jaar dat hij bij Heineken heeft gewerkt. Co de Winter neemt na bijna 38 jaar afscheid van Heineken, waar hij ooit als 21-jarige jongen is begonnen. Alweer 25 jaar geleden begon Hans op de afdeling Interne Transport, die inmiddels MEV heet. Hans is daar werkzaam als magazijnmedewerker. Dat houdt in dat hij alles wat binnenkomt in het Magazijn, met zijn heftruck op de juiste plaats zet. Hans Saegert viert zijn 25-jarig jubileum op 30 mei in De Cambrinuskelder in Den Bosch, waar hij gezellig een biertje hoopt te drinken met zijn collega's en oud collega's. Vanaf 15.30 uur is iedereen van harte welkom. Arie begon 27 maart 1967 in Bunnik bij Vrumona, als service monteur. Na drie jaar ging Arie als monteur aan de slag in Zwolle en later in Horst en Den Bosch. Na Den Bosch verhuisde hij naar Arnhem, om daar voor acht jaar als chef Technische Dienst te werken. Vervolgens werd hij twee jaar lang chef Horeca Tapservice in Apeldoorn. Inmiddels werkt Arie weer als service monteur, maar nog steeds beperkt hij zich niet tot één vaste werkplek. Hij heeft deze functie respectievelijk in Zwolle, Eindhoven, Den Bosch en als laatste in Hoogeveen uitgeoefend. Arie neemt 31 mei afscheid van Heineken met een receptie op de Heineken Brouwerijen Nijmegen. Vanaf 16.30 uur is iedereen van harte welkom om Arie gedag te zeggen. Arie zelf hoopt vooral zijn oud collega's de hand te mogen schudden op zijn afscheidsreceptie. Co is 1 oktober 1964 in dienst gekomen van Heineken. Hij is in zijn eerste jaren opgeleid tot tropenmachinist. Toen hij in 1967 van machinist in opleiding benoemd werd tot machinist, is hij direct uitgezonden naar Kinshasa. Na een verblijf in het buitenland van vijf jaar begon hij in Rotterdam op het Projecten bureau. Een jaar later is hij naar Zoeterwoude gekomen om daar eveneens op het Projectenbureau te werken. Verschillende malen is Co nog naar het buitenland gegaan op detacheringsbasis; naar Massafra en Birra in Italië en naar Mutzig en Mons-en-Baroeul in Frankrijk. Uiteindelijk heeft hij zijn plek gevonden op de afdeling Nieuwbouw als projectleider en later als senior projectleider. Co viert 28 juni om 15.30 uur zijn afscheidsfeest in de Van Swietenzaal van De Hooiberg in Zoeterwoude. Iedereen is hierbij natuurlijk van harte uitgenodigd. Vers van 't Vat, april 2002 27

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 27